1 czerwca zapraszamy na Hawaje


1 czerwca zapraszamy na Hawaje

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych moc niespodzianek.

Tym razem zapraszamy Was na zabawę w stylu hawajskim! Będziemy uczyć się tradycyjnego powitania ALOHA, malować hawajską flagę oraz ćwiczyć taniec HULA. Na dzieci czeka także wiele konkursów z nagrodami oraz kącik ze smakołykami.

Taniec%20Hula 1 czerwca zapraszamy na Hawaje

Przygotowaliśmy również coś dla miłośników samochodów rajdowych, a także lotów balonowych. Na placu zabaw pojawią się bowiem prawdziwe auta biorące udział w wyścigach oraz balon, którym co prawda nie będzie można unieść się w powietrze, ale za to będzie okazja wsiąść do kosza balonowego i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Co poza tym? Będzie trampolina, kącik malowania buziek, gigantyczne bańki mydlane, zwierzaki z baloników i wiele innych atrakcji.

A ok. godz. 12.00 zapraszamy na malarsko-muzyczną ucztę. Wspólnie namalujemy wielki obraz, zagramy na 10 gigantycznych bębnach, posłuchamy młodzieżowego big bandu, a także obejrzymy wystawę obrazów namalowanych w trakcie warsztatów "Kolory Nadziei".

Zabawa rozpoczyna się 1 czerwca (piątek) o godz.10.30, na placu zabaw przy Domu Nadziei (Bujwida 42). A na dobry początek zagra dla nas prawdziwa orkiestra górnicza z Lubina!