Bieg Sylwestrowy


Bieg Sylwestrowy

Sylwester w biegu? Jak najbardziej!

            31 stycznia 2013 r. odbędzie się 29. Uliczny Bieg Sylwestrowy, czyli jedno z największych sportowych wydarzeń w Gminie Trzebnica oraz gratka nie tylko dla fanów biegania, ale dla wszystkich, którzy chcą zakończyć rok pod znakiem aktywności fizycznej.

            Trzebnicki Bieg Sylwestrowy ma już swoją wieloletnią, silną i ugruntowaną pozycję w środowisku sportowym. Jest też dobrze rozpoznawalną marką tego miasta i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Biegacze doceniają atmosferę i przygotowanie imprezy, ale wyzwaniem dla nich jest przede wszystkim ciekawa i wymagająca trasa.

           W tym roku bieg jest dedykowany podopiecznym Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Aby wesprzeć małych pacjentów, wystarczy wziąć udział w biegu i świetnie się bawiąc pomóc w leczeniu dzieci chorych na nowotwory. 10 zł z każdej opłaty startowej przekazane zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. Podczas trwania wydarzenia na terenie Biegu specjalnie oznaczeni wolontariusze Fundacji kwestować będą na rzecz małych pacjentów – zapraszamy do wrzucania datków!

            Bieg główny obejmuje dystans 10 kilometrów i prowadzi najpiękniejszymi trasami biegowymi Trzebnicy. Dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów także mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanym dla nich biegu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału! Formularz zapisów dostępny jest TUTAJ