Biegnij z nami w Sztafecie Nadziei!


Biegnij z nami w Sztafecie Nadziei!

Już 15 września po raz kolejny każdy mniejszy i większy miłośnik sportu będzie mógł połączyć przyjemne z pożytecznym, biorąc udział w charytatywnej sztafecie ,,Biegnij po nadzieję”, organizowanej w ramach 31. Wrocław Maraton.  Każdy z uczestników będzie mógł nie tylko przetestować swoją kondycję fizyczną, ale – przede wszystkim – pomóc chorym dzieciom. Całość opłaty członkowskiej za sztafetę w wysokości 200 zł przeznaczona zostanie na pomoc podopiecznym fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

            Za zebraną kwotę zakupione zostaną leki ratujące życie, sfinansowane zabiegi medyczne czy opłacona rehabilitacja.

            Serdecznie zapraszamy zarówno lekkoatletów i miłośników biegania, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Przyłączenie się do sztafety będzie wspaniałym gestem solidarności z ciężko chorymi dziećmi, a także dowodem poparcia inicjatyw charytatywnych, których zadaniem jest nieść wsparcie najbardziej potrzebującym.

            Przyjdź i pomóż chorym dzieciom! Weź ze sobą rodzinę i przyjaciół! Tutaj nie wynik czasowy jest najważniejszy, ale sam fakt wzięcia udziału w sztafecie. Biegnijmy na zdrowie!

 

Start pierwszego członka Sztafety – 15 września o 9.10 na Stadionie Olimpijskim, przybiegnięcie ostatniego członka sztafety – ok. godziny 14.00.

W razie dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z Biurem Maratonu: 71/733 40 79