Ceneo Charytatywnie dla Fundacji


Ceneo Charytatywnie dla Fundacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do końca grudnia br. w serwisie zakupowym Ceneo.pl można kupić charytatywne cegiełki – pozyskane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom chorym na raka – podopiecznym Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

 W ramach tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej serwis Ceneo.pl wspólnie ze swoimi użytkownikami wspiera działania prowadzone przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Fundacja ma siedzibę we Wrocławiu, ale wspiera małych pacjentów z całej Polski – jest związana z najnowocześniejszą w kraju kliniką onkologiczną dla dzieci „Przylądek Nadziei”.

Przy okazji świątecznych zakupów każdy klient serwisu Ceneo.pl – poświęcając zaledwie kilka dodatkowych sekund – może dorzucić do swojego „koszyka” cegiełkę o wybranej wartości, płacąc za nią online. Dostępne cegiełki mają nominały od 5 do 100 zł. Cały dochód z ich sprzedaży trafi za pośrednictwem Fundacji do małych pacjentów z całej Polski leczących się w Klinice Przylądek Nadziei.

 

Po szczegóły zapraszamy też na stworzoną specjalnie na potrzeby akcji stronę:  www.charytatywnie.ceneo.pl