Dominika prosi o 1% podatku


Dominika prosi o 1% podatku

Nowy spot zachęcający do wpłaty 1% podatku już jest! W tym roku główną bohaterką naszej kampanii promocyjnej jest Dominika Małecka. Dziewczynka ma tylko 12 lat, a walczy z drugim nowotworem. Gdy miała pięć lat lekarze wykryli u niej ogromnego guza kanału kręgowego. Wtedy powrót do zdrowia zajął jej cztery lata. Niestety rok temu Dominiczkę dopadła białaczka. Ale dziewczynka się nie poddaje – cały czas walczy jak lew. A w naszym spocie mówi o tym, jak ważny jest 1% podatku dla dzieci chorych na raka. Posłuchajcie jej przejmującej historii:

 

Nasz piękny film powstał na ulicach Wrocławia i Przylądku Nadziei. Dominika zachowywała się przed kamerą jak profesjonalistka i wierzymy, że spodoba Wam się nasz spot. Efekt końcowy to zasługa naszej małej Gwiazdy, ale również ogromnej ekipy wolontariuszy, która wzięła udział w nagraniu i studia Besta Film, które zajęło się montażem. Dziękujemy Wam za pomoc i wsparcie.

A na sam koniec dołączamy się do prośby Dominiki – wypełniając swój PIT, pamiętaj o wpisaniu KRS 86 210. Twój 1% daje dzieciom siłę do walki z rakiem!