Honorowy Dawca Energii Fortum


Honorowy Dawca Energii Fortum

Włącz się do pomagania!

Wiosna to czas, kiedy coraz chętniej sięgamy po rowery, zaczynamy swoją przygodę z bieganiem, decydujemy się na dłuższe spacery. Dlaczego nie wykorzystać naszej aktywności w charytatywnym celu? Dzięki projektowi ,,Honorowy Dawca Energii Fortum” można wspomóc jedną z pięciu organizacji charytatywnych, w tym Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Założenia programu są proste:
Użytkownik ściąga darmową aplikację mobilną na telefon typu smartfon, wybiera typ aktywności (bieg, rower, nornic walking) oraz jedno z pięciu miast, które chce wspierać: Bytom, Częstochowa, Płock, Wrocław, Zabrze. Każdemu z miast przyporządkowana jest organizacja charytatywna, którą użytkownik podczas swojej aktywności będzie wspierać. Wrocław reprezentuje Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Po zakończeniu treningu aplikacja poda informację o czasie treningu, średniej prędkości oraz wykonanych kilometrach, które zostaną przeliczone na energię i dodane do dystansu przemierzonego przez uczestników w danym mieście. Lokalizacje konkurują ze sobą w ilości pokonanych kilometrów i 30 września, kiedy liczniki zatrzymają się, ogłoszony zostanie ostateczny ranking. Zwycięskie miasto otrzyma od Fortum darowiznę w wysokości 40 000 zł; darowizna za drugie miejsce wyniesie 30 000 zł, za trzecie -20 000 zł, za czwarte 15 000 zł i 10 000 zł za piąte miejsce.
Co ważne, pomagać może każdy, nie tylko mieszkańcy miast, biorących udział w akcji. Wystarczy ściągnąć aplikację i wybrać miasto, które chce się wspierać.
Aplikacja jest całkowicie darmowa, można pobrać ją ze strony:

https://www.honorowydawcaenergii.fortum.pl/

,,Honorowy Dawca Energii Fortum” jest klasycznym odpowiednikiem popularnych aplikacji biegowych. Poza podstawowymi funkcjami jak porównywanie wyników typu: odległość, czas, przebiegnięta trasa itp., aplikacja ma możliwość śledzenia wyników zbiorczych, dzięki czemu użytkownik może rywalizować z innymi nie tylko na poziomie całego kraju, ale też swojego miasta. Fani mediów społecznościowych mogą dzielić się swoim wynikiem na portalu facebook.com, na którym przemierzony dystans publikowany będzie w formie mapy trasy, do której będzie można dodać własny komentarz.

Zapraszamy wszystkich aktywnych! Włączcie się do pomagania!

1939471 10152075495751134 5957435185794580915 n Honorowy Dawca Energii Fortum