Koncert „Pogo dla Kasi”


Koncert „Pogo dla Kasi”

 9 czerwca w klubie Eter dla dziewięcioletniej Kasi Pogorzała zagrają Bracia, Kasia Kowalska, Hurt oraz Neony.

Kasia jest podopieczną naszej Fundacji, u której w grudniu 2010 roku rozpoznano chłoniaka (nieziarnicznego) typ B migdałów. Rozpoczęte w klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu leczenie, nie przyniosło skutku. Teraz dziewczynka przyjnuje ośmiokrotnie większe dawki chemioterapii, która powoduje dużo skutków ubocznych i poważne osłabienie ogólnego stanu. Wymaga to stosowania wielu leków farmakologicznych, częstych transfuzji krwi, które pozwalą na przyjęcie następnego cyklu.Leczenie jest bardzo żmudne i kosztowne.

Przyjaciele Kasi postanowili zrealizować wielkie charytatywne wydarzenie, dzięki któremu uda się zebrać choć część kwoty na kosztowne zabiegi dziewczynki. Będzie to koncert, w którym wystapi: Kasia Kowalska, Bracia, Neony i Hurt.

Koncert rozpocznie zespół Neony z Wrocławia, a zaraz po nich zespół Hurt z Maćkiem Kurowickim na czele. Swój udział w tak ważnym wydarzeniu zapowiedziała także Kasia Kowalska, Na koniec w Eterze zagrają Bracia, których już dawno nie gościliśmy we Wrocławiu.

Pomiędzy koncertami ze sceny zostaną przeprowadzone aukcje, na których będzie można zdobyć niecodzienne pamiątki, gadżety przekazane przez  wystepujące w koncercie zespoły.

Całkowity dochód z aukcji oraz z koncertu przeznaczony będzie dla Kasi Pogorzała.

"Pogo dla Kasi" w Klubie ETER we Wrocławiu, przy ul. Kazimierza Wielkiego 19, początek o godz. 20.00