Mikołaj z Mercedesem!


Mikołaj z Mercedesem!

Do dzieci z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu św. Mikołaj przyszedł nieco wcześniej. Już 5. grudnia bowiem w bibliotece szpitalnej przy ul. Bujwida dla małych pacjentów zorganizowana została zabawa pt. ,,W poszukiwaniu św. Mikołaja”.

Sponsor oraz pomysłodawca całego wydarzenia, firma Mirosław Wróbel Sp. z o.o. – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, zapewnił dzieciom całe mnóstwo atrakcji. Na tłumnie zebranych małych pacjentów czekała świta św. Mikołaja, czyli Śnieżynki, Niedźwiadki, Elfy oraz inni pomocnicy, którzy nie pozwolili maluchom nudzić się ani przez chwilę. Wspólne tańce, wyliczanki, a także zbiorowe pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja to tylko niektóre z atrakcji, jakie na początek ekipa świąteczna zapewniła najmłodszym. Dla tych, którym zabawy ciągle było mało, Tygrysek miał w zanadrzu kolejne niespodzianki.  Mali pacjenci wraz z rodzicami brali udział w konkursie hula-hop, uczyli się piosenki do św. Mikołaja, a dzięki kilkudziesięciu metrom papieru toaletowego, mogli się przez chwilę poczuć jak prawdziwe egipskie mumie.
Na koniec wszyscy dzielni uczestnicy zabaw otrzymali piękne paczki mikołajkowe pełne słodkości, które w imieniu  przedsiębiorstwa Mirosław Wróbel Sp. z o.o. oraz oczywiście św. Mikołaja,  przywiózł dzieciom Prezes Zarządu Firmy, pan Michał Łuczak.

Miko%C5%82aj10 Mikołaj z Mercedesem!

Miko%C5%82aj16a Mikołaj z Mercedesem!

Miko%C5%82aj26 Mikołaj z Mercedesem!

"To najweselsze Mikołajki od kilku dobrych lat – przyznaje pani Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes fundacji. Imprezy takie jak ta pozwalają naszym podopiecznym choć na chwilę zapomnieć o trudach szpitalnego życia, dlatego staramy się organizować je jak najczęściej".

Miko%C5%82aj87 Mikołaj z Mercedesem!

Dziękujemy firmie Cramer Art za chwile radości, które dostarczyli naszym podopiecznym!