Mikołajki


Mikołajki

    6 grudnia jak co roku małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu odwiedził prawdziwy Mikołaj.

    Nie był jednak sam – towarzyszyła mu cała świta pomocników: Śnieżynek, Elfów i Skrzatów, które przeniosły dzieci w krainę baśni. A wszystko za sprawą firmy Mirosław Wróbel Mercedes Benz, która kolejny już raz zorganizowała zabawę mikołajkową dla podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotwotworową".

    Na małych pacjentów od samego początku czekało mnóstwo atrakcji: wspólne śpiewanie, zabawy, konkursy z nagrodami oraz pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja. Mali pacjenci mieli też szansę własnoręcznie udekorować świąteczne pierniczki, na chętnych czekało stoisko do malowania buziek, a każdy, kto po harcach nieco zgłodniał, mógł posilić się smakołykami.

 

                Każde dziecko oczywiście otrzymało na koniec prezent od Mikołaja, który odwiedził na oddziałach także te maluchy, które nie mogły uczestniczyć w zabawie. Mikołajowi oraz firmie Mirosław Wróbel Mercedes Benz serdecznie dziękujemy!