Serdeczna moda dla dzieci z kliniki onkologicznej


Serdeczna moda dla dzieci z kliniki onkologicznej

             W sobotę, 24-ego września odbył się wyjątkowy pokaz mody włoskiej marki MaxMara z okazji 10-lecia salonu marki na Dolnym Śląsku firmowanego przez właścicieli VegaFashionGroup. Pokaz został połączony z licytacją na rzecz Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

Wysokość dochodu z tegorocznej aukcji wyniosła aż 41 tys. zł. .

            Wrocławska Gala była jedynym w Polsce pokazem mody MaxMara na sezon jesień/zima 2011/12. W tym roku projektanci, wychodząc naprzeciw aktywnym kobietom, czującym się świetnie w miejskiej dżungli, postawili na naturalne, jednak intensywne kolory oraz motywy zwierzęce. Kolekcja SportMax natomiast była hołdem złożonym klasycznej elegancji z lat 70. Proste kroje, najwyższej jakości tkaniny i nawiązania do stylizacji sprzed półwiecza to główne cechy tej linii.

moda Serdeczna moda dla dzieci z kliniki onkologicznej

            Kolekcje przygotowane przez włoskich projektantów były niewątpliwym wydarzeniem i ozdobą modowego wieczoru dla wszystkich przybyłych Wrocławian. Tradycyjnie podczas Gali zaproszeni goście hojnie i z dobrym sercem wspierali po raz trzeci Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Spotkaniu towarzyszyła licytacja charytatywna wartościowych przedmiotów, z której dochód przeznaczony został na budowę ,,Przylądka Nadziei” –  nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM. Aukcję prowadzili Conrado Moreno oraz Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową..

moda2 Serdeczna moda dla dzieci z kliniki onkologicznej