Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców


Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

20 września o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych przy ul. Grunwaldzkiej 90. odbyło się niezwykle wzruszające spotkanie.

Zaproszeni na nie zostali podopieczni naszej Fundacji oraz Fundacji "Iskierka", którzy w sierpniu br. wyjechali do Moskwy na Drugie Światowe Igrzyska Zwycięzców – zawody sportowe dzieci, które przeszły choroby nowotworowe.

      Mali sportowcy spotkali sie ponownie, by oglądając film z kilkudniowego pobytu w stolicy Rosji, przeżyć jeszcze raz emocje towarzyszące sportowym zmaganiom. Udział w Igrzyskach Zwycięzców to walka przede wszystkim ze sobą i własnymi słabościami, dlatego po projekcji zawodnicy uhonorowani zostali złotymi medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, upamiętniającymi ich dzielność i hart ducha.

Po%20Moskwie%2018 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Po%20Moskwie%2024 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Po%20Moskwie%2013 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Po%20Moskwie%202%20%20small Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Po%20Moskwie%2019 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Po%20Moskwie%2038 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Na koniec spotkania Prezes naszej fundacji, Pani Agnieszka Aleksandrowicz oraz Prezes Fundacji "Iskierka", Pani Jolanta Czernicka-Siwecka otrzymały od dzieci pamiątkowe obrazki.

Po%20Moskwie%204 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Po spotkaniu na dzieci czekał poczęstunek: soki, kanapki, pyszne owoce, a dla łasuchów – ciasta, pączki i inne łakocie.

Po%20Moskwie%209 Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

Rok 2010 przyniósł nam 12 medali, obecny – już 18. Nie możemy doczekać się następnych kolejnych Igrzysk i liczymy na pobicie kolejnych rekordów!

Na naszej stronie, w zakładce Multimedia, można obejrzeć reportaż o dwójce naszych sportowców – Wandzie i Maćku – wyemitowany przez stację TVN24 w cyklu "Prosto z Polski".