UWAGA!!!


UWAGA!!!

Od ubiegłego tygodnia docierają do nas liczne informacje dotyczące możliwości zakupu podręczników dla dzieci, które będą leczyć się w Przylądku Nadziei. W związku z tym Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową ostrzega, że na rynku funkcjonują firmy komercyjne podające się za przedstawicieli Fundacji, które nakłaniają do dokonywania darowizn na rzecz Fundacji, polegających między innymi na sfinansowaniu przez potencjalnego Darczyńcę zakupu podręczników oraz materiałów piśmienniczych do szkół.

Fundacja niniejszym oświadcza, że nie udzieliła takich upoważnień ani pełnomocnictw do działania w jej imieniu.

Wszelkie propozycje dokonania rzekomej darowizny na rzecz Fundacji należy traktować jako ofertę komercyjną, niezwiązaną z działalnością statutową Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Zalecamy zachowanie szczególnej rozwagi przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z firmami komercyjnymi podającymi się za przedstawicieli Fundacji.

Równocześnie informujemy, że Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za działania tej firmy, ani też nie otrzymuje żadnych środków z tytułu sprzedaży podręczników.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei, proszeni są o kontakt z biurem Fundacji. Razem na pewno znajdziemy sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym w ich walce o zdrowie i życie!