Program PIT OFFLINE – zobacz, jak rozliczyć PIT


Program PIT OFFLINE – zobacz, jak rozliczyć PIT

Program PIT offline możesz za darmo pobrać na swój komputer i od razu rozpocząć rozliczanie PIT za 2017 rok. Dzięki niemu szybko i sprawnie wypełnisz deklarację podatkową. Dużym ułatwieniem jest fakt, że część pól zostanie wypełniona automatycznie – nie ma więc mowy o pomyłce!

Przygotuj niezbędne informacje potrzebne do wypełnienia deklaracji podatkowej, między innymi dane personalne podatnika, numer NIP, informacje o wysokości dochodów. Program krok po kroku poprowadzi Cię przez kolejne pola w konkretnym formularzu.

Po wypełnieniu deklaracji możesz zapisać dokument na dysku swojego komputera w formacie PDF, a następnie wydrukować i osobiście złożyć w swoim urzędzie skarbowym. Pamiętaj, aby się podpisać.

Program PIT FORMAT na komputer – zalety

  1. Oszczędność czasu – wypełnienie PIT-a może zająć Ci tylko kilka minut. Możesz go w łatwy sposób wydrukować i złożyć w urzędzie skarbowym.
  2. Wszystkie formularze w jednym miejscu – wraz z programem, otrzymujesz dostęp do wszystkich formularzy PIT wraz z załącznikami – wystarczy, że rozpoczniesz wypełnianie!
  3. Łatwe wypełnianie – możesz wypełnić PIT przez aktywne deklaracje lub podążając za podpowiedziami krok po kroku.
  4. Aktualność – program i formularze są zgodne z najnowszymi przepisami.

Zachęcamy również do przekazania 1 procent podatku 2016 na naszą Fundację Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Wystarczy, że w wpiszesz nasz KRS – 0000086210.

Bo skoro masz już najlepszy program do rozliczania PIT, to dlaczego miałbyś nie pomóc właśnie Fundacji, która wspiera dzieci w walce z nowotworem?

Pamiętaj – termin składania deklaracji podatkowej za 2016 rok mija 30 kwietnia 2017.