PROGRAM PIT ONLINE – jak rozliczyć PIT przez internet?


PROGRAM PIT ONLINE – jak rozliczyć PIT przez internet?

Program PIT ONLINE dostępny za darmo za pośrednictwem naszej strony, umożliwia Ci wypełnienie PIT przez internet i przesłanie deklaracji bezpośrednio do Ministerstwa Finansów.

Przygotuj niezbędne informacje, takie jak dane podatnika, nr NIP, wysokość dochodów za 2016 i przystąp do wypełniania deklaracji przez internet. Program krok po kroku przeprowadzi Cię przez kolejne pola dokumentu – część z nich uzupełni się automatycznie, w miarę postępów. Jeśli będziesz miał wątpliwości, czy wpisujesz kwoty w odpowiednie rubryki, skorzystaj z intuicyjnej pomocy.

Po wypełnieniu deklaracji, możesz ją od razu przesłać do Ministerstwa Finansów, oszczędzając tym czasem papier, na którym musiałbyś wydrukować rozliczenie i czas, który musiałbyś poświęcić na wizytę w urzędzie skarbowym. Po wysłaniu deklaracji online, otrzymasz potwierdzenie wpłynięcia dokumentu.

Zapewniamy, że Twoje dane personalne są bezpieczne – program do PIT online nie przechowuje ich. Dodatkowo, połączenie z programem jest szyfrowane.

Zalety programu PIT FORMAT online

  1. Dostępność – kiedy tylko zechcesz, możesz wypełnić deklarację PIT – wystarczy komputer z dostępem do internetu.
  2. Przystępność – program jest łatwy w obsłudze, dlatego wypełnienie PIT może Ci zająć tylko kilka minut.
  3. Wszystkie formularze w jednym miejscu – program zawiera wszystkie niezbędne formularze podatkowe – nie musisz ich dodatkowo szukać.
  4. Bezpośrednia wysyłka do Ministerstwa Finansów – możesz wysłać swoje zeznanie podatkowe elektronicznie, prosto to Ministerstwa Finansów. Od razu otrzymasz potwierdzenie.
  5. Aktualność – wszystkie deklaracje są aktualne zgodne z obowiązującymi przepisami.

Zachęcamy również do przekazania 1 procent podatku 2016 na naszą Fundację Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Wystarczy, że w wpiszesz nasz KRS – 00000 86210.

Wybierając program, możesz pomóc dzieciom Fundacji „Na ratunek”, która wspiera pacjentów z chorobą nowotworową.

Pamiętaj – termin składania deklaracji podatkowej za 2016 rok mija 30 kwietnia 2017.