Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem


Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem

Jak co roku rozpoczynamy wielką kampanię, która ma zachęcić do przekazania 1% podatku dzieciom chorym na raka. Mamy już za sobą zdjęcia na planie filmowym do naszego nowego spotu, który już za momencik będzie gotowy. A ostatnio przyjechały do nas nowiutkie ulotki, które w ciągu najbliższych trzech miesięcy trafią do miliona polskich podatników.

Kampania zachęcającą do wpłacania 1% podatku na małych podopiecznych Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” powoli nabiera rozpędu. Bo jest o co walczyć. W 2016 roku Fundacji udało się pobić własny rekord i dzięki ludziom dobrego serca, z odpisów 1% zebrała niespełna 6 mln złotych. Dzięki takiemu wsparciu Fundacja może pomagać maluchom, którym przyszło stoczyć najcięższą walkę. Za środki uzyskane z 1% kupuje drogie leki i nowoczesne protezy dla dzieci, które ich potrzebują oraz finansuje rehabilitację maluchów i wyjazdy do zagranicznych ośrodków. Może się wydawać, że kilkanaście, czy kilkadziesiąt złotych niewiele zmieni, ale dla chorych maluchów to naprawdę ogromne wsparcie.  Dlatego warto poświęcić chwilkę, aby wypełnić dodatkowe rubryki w zeznaniu podatkowym: wpisać KRS 86 210 i skorzystać z przywileju decydowania, na co przeznaczone zostaną podatki.

Przekaż 1% swojego podatku dzieciom walczącym z rakiem i opiekującej się nimi Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” dzięki programowi PIT FORMAT. Dzięki temu programowi w łatwy, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny sposób można wypełnić PIT. Program możesz pobrać ze strony: http://naratunek.org/pomoz-teraz/przekaz-1/

  • ulotki Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem
  • ulotka2 1024x478 Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem
  • spot4 Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem
  • spot3 Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem
  • spot2 Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem
  • spot1 Przekaż 1% dzieciom walczącym z rakiem