Dołącz do nas

Dołącz do nas


 

Fundację „Na ratunewolontariat 10 300x200 Dołącz do nask dzieciom z chorobą nowotworową” wspiera kilkudziesięciu wolontariuszy gotowych do pomocy maluchom walczącym z rakiem. Jesteśmy głęboko zaangażowani w życie Fundacji – zbieramy pieniądze do puszek, roznosimy ulotki i pomagamy w pracach biurowych. Nasze działania pomagają zdobywać pieniądze na leczenie dzieci chorych na raka.  Dzięki temu Fundacja może nieść pomoc każdego dnia.

Spędzamy także wiele czasu w Przylądku Nadziei. Nasza praca na rzecz małych pacjentów jest bardzo ważna – nie tylko przychodzimy do kliniki pobawić się z dziećmi i poczytać im bajki, ale także wspieramy ich edukację, prowadzimy tematyczne zajęcia grupowe oraz organizujemy urodziny.

 


Jeśli chcesz wesprzeć Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w jej działalności charytatywnej i pracować na rzecz naszego wolontariatu, zrób z nami kilka kroków:

  1.  Zapoznaj się z REGULAMINEM WOLONTARIATU
  2.  Wypełnij internetową ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ , a my skontaktujemy się z Tobą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszą koordynatorką wolontariatu Anią Szymańską tel. 501 157 488 lub Karoliną Kietlą tel. 515 633 697.
  3. Zaprosimy Cię na rozmowę wstępną, podczas której opowiemy Ci o naszej działalności i przedstawimy możliwe sposoby współpracy.
  4. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18. roku życia, będziesz musiał przynieść do nas ZGODĘ RODZICÓW.

 

A jeśli chcesz dodatkowo poświęcić swój czas małym pacjentom Przylądka Nadziei, zrób z nami kilka kolejnych kroków:

  1. W ANKIECIE ZGŁOSZENIOWEJ w podpunkcie „Chcę w ramach Wolontariatu bezpośrednio pracować z dziećmi” zaznacz „TAK”. W trakcie rozmowy wstępnej wspólnie ocenimy Twoją gotowość do pracy z chorymi dziećmi.
  2. Kolejnym etapem jest dostarczenie ZAŚWIADCZENIA OD LEKARZA. Będziesz też musiał dołączyć skan książeczki szczepień, żeby potwierdzić, że jesteś zaszczepiony przeciw WZW B.
  3. Już ostatni krok! Na szkoleniu startowym opowiemy Ci o zasadach BHP panujących w klinice oraz o tym, jak wygląda praca z naszymi podopiecznymi.

 

Kroki 1-4 wystarczają, abyś mógł wspierać Fundację w jej działalności charytatywnej. Kroki 5-7 są dodatkowe i niezbędne tylko dla tych Wolontariuszy, którzy chcą działać w Przylądku Nadziei.