Pomagam i wpłacam

ПОМІЧНИЧОК. Посібник для наших пацієнтів та їхніх сіме

Ми надаємо Вам посібник із корисною інформацією, яка допоможе зорієнтуватися у новій для Вас ситуації.

Ми надаємо Вам посібник із корисною інформацією, яка допоможе зорієнтуватися у новій для Вас ситуації. Ми створили його з думкою про всю Вашу родину. Ми твердо віримо, що Ваше мислення і ставлення є потужними і відіграють важливу роль у одужанні Вашої дитини. Ми будемо супроводжувати Вас у цьому і докладемо всіх зусиль, щоб з часом Ваше життя повернулося до нормального стану.

Ви знаходитесь на Мисі Надії (Przylądku Nadziei) – Відділення Гематології та Дитячої Онкології. Ваше перебування тут означає, що ваша дитина отримає спеціалізовану допомогу відповідно до європейських стандартів лікування.Буде складно прийняти і зрозуміти всю інформацію та зміни, які відбудуться у вашому житті.

Природною реакцією є розгубленість, тривога, гнів або безпорадність. Тому радимо приділити собі кілька днів і скористатися допомогою та підтримкою, яку ви можете отримати від працівників клініки та батьків дітей, які вже тут. Не бійтеся запитувати і просити про допомогу.

Авторами книги є: Магдалена Стемпєнь, Агнєшка Бохня.

 

Pomocniczek_ukraiński

Завантажити безкоштовно PDF (9 MB)

Ви можете завантажити книгу безкоштовно. Будемо вдячні, якщо натомість ви пожертвуєте невелику суму на лікування та догляд за дітьми з клініки «Мис Надії». Подарувати такий подарунок серця можна через www.naratunek.org/pomagam

Дякую!

 

Партнери:

Partnerzy wydania

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam