Pomagam i wpłacam

Akcja ” Nakrętka” trwa!

27 lipca 2010

Przypominamy o trwającej akcji " NAKRĘTKA", w którą może zaangazować się każdy.

Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki po artykułach spożywczych np. napojach, kawie, artykułach chemicznych takich jak środki czyszczące, kosmetyki…

Zebrane nakrętki należy zapakować w solidne worki i przywieźć na ulicę Bujwida 42. Stojąc przodem do budynku po prawej stronie,  lekko w głębi podwórka, stoi blaszana wiata do której należy wkładać worki. Nie ma żadnych ograniczeń godzinowych, wiata otwarta jest przez całą dobę.

Drugi punkt odbioru to Plac Targowy przy ulicy Niedźwiedziej (skrzyżowanie z Legnicką) tam również o każdej porze można zostawiać nakrętki.Miejsce jest oznaczone, więc bez problemu Państwo traficie.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam