Arkana pomaga Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

11 lutego 2019

Niezwykły prezent otrzymaliśmy od firmy Arkana z Wrocławia. Pani Katarzyna zaprosiła przedstawicieli Fundacji do siedziby firmy, żeby przekazać czek na kwotę 20 tysięcy złotych na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Piękny gest to kolejna pomoc, jaką firma Arkana, producent nowatorskich dermokosmetyków, okazała małym podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Już w grudniu ubiegłego roku pracownicy firmy zaangażowali się  w akcję Podaruj Prezent. Dla naszych dzieciaków przyjechały całe pudła prezentów – zabawek dla małych i kosmetyków dla dużych dzieciaków z kliniki.

Kolejna genialna niespodzianka to przekazanie na pomoc dla dzieci chorych na raka części zysku internetowej sprzedaży kosmetyków Arkana w sklepie https://sklep.arkana.pl.  Ten niezwykły gest pomoże Fundacji jeszcze lepiej pomagać dzieciom w powrocie do zdrowia!

Dziękujemy za WIELKIE serca!

Pozostałe aktualności

19 kwietnia 2019

Miss Polonia i Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny w Świeradowie-Zdrój na rzecz dzieci z Przylądka!

W piątek, 26 kwietnia, w Hotelu Buczyński w Świeradowie-Zdrój odbędzie się Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny. Organizatorzy i uczestnicy chcą pomóc dzieciom chorym na raka.

18 kwietnia 2019

To był wspaniały Koncert Nadziei! Wielkie święto muzyki i pomagania

Już 17 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy wieczór do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu! Największe wydarzenie charytatywne w mieście zaczynamy od widowiska muzycznego "Dzieci Rock&Rolla", a gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka!

10 kwietnia 2019

WKS Śląsk Wrocław pomaga Fundacji! Kupujesz klubowy kubek, wspierasz pacjentów Przylądka!

Do sprzedaży trafiły właśnie nowe kubki z herbem WKS-u. Część dochodu przeznaczona zostanie na leczenie dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku