Pomagam i wpłacam

Arkana pomaga Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

11 lutego 2019

Niezwykły prezent otrzymaliśmy od firmy Arkana z Wrocławia. Pani Katarzyna zaprosiła przedstawicieli Fundacji do siedziby firmy, żeby przekazać czek na kwotę 20 tysięcy złotych na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Piękny gest to kolejna pomoc, jaką firma Arkana, producent nowatorskich dermokosmetyków, okazała małym podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Już w grudniu ubiegłego roku pracownicy firmy zaangażowali się  w akcję Podaruj Prezent. Dla naszych dzieciaków przyjechały całe pudła prezentów – zabawek dla małych i kosmetyków dla dużych dzieciaków z kliniki.

Kolejna genialna niespodzianka to przekazanie na pomoc dla dzieci chorych na raka części zysku internetowej sprzedaży kosmetyków Arkana w sklepie https://sklep.arkana.pl.  Ten niezwykły gest pomoże Fundacji jeszcze lepiej pomagać dzieciom w powrocie do zdrowia!

Dziękujemy za WIELKIE serca!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam