Arkana pomaga Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

11 lutego 2019

Niezwykły prezent otrzymaliśmy od firmy Arkana z Wrocławia. Pani Katarzyna zaprosiła przedstawicieli Fundacji do siedziby firmy, żeby przekazać czek na kwotę 20 tysięcy złotych na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Piękny gest to kolejna pomoc, jaką firma Arkana, producent nowatorskich dermokosmetyków, okazała małym podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Już w grudniu ubiegłego roku pracownicy firmy zaangażowali się  w akcję Podaruj Prezent. Dla naszych dzieciaków przyjechały całe pudła prezentów – zabawek dla małych i kosmetyków dla dużych dzieciaków z kliniki.

Kolejna genialna niespodzianka to przekazanie na pomoc dla dzieci chorych na raka części zysku internetowej sprzedaży kosmetyków Arkana w sklepie https://sklep.arkana.pl.  Ten niezwykły gest pomoże Fundacji jeszcze lepiej pomagać dzieciom w powrocie do zdrowia!

Dziękujemy za WIELKIE serca!

Pozostałe aktualności

19 lipca 2019

Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

W zeszły weekend PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele  brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

19 lipca 2019

The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji - The Event 2019 - Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

19 lipca 2019

Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika - Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafi na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!