Arkana pomaga Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

11 lutego 2019

Niezwykły prezent otrzymaliśmy od firmy Arkana z Wrocławia. Pani Katarzyna zaprosiła przedstawicieli Fundacji do siedziby firmy, żeby przekazać czek na kwotę 20 tysięcy złotych na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Piękny gest to kolejna pomoc, jaką firma Arkana, producent nowatorskich dermokosmetyków, okazała małym podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Już w grudniu ubiegłego roku pracownicy firmy zaangażowali się  w akcję Podaruj Prezent. Dla naszych dzieciaków przyjechały całe pudła prezentów – zabawek dla małych i kosmetyków dla dużych dzieciaków z kliniki.

Kolejna genialna niespodzianka to przekazanie na pomoc dla dzieci chorych na raka części zysku internetowej sprzedaży kosmetyków Arkana w sklepie https://sklep.arkana.pl.  Ten niezwykły gest pomoże Fundacji jeszcze lepiej pomagać dzieciom w powrocie do zdrowia!

Dziękujemy za WIELKIE serca!

Pozostałe aktualności

15 lutego 2019

#pokaPITa – daj przykład! Pokaż, że pomagasz!

Tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% podatku. ZMIEŃMY TO RAZEM! Daj dobry przykład! Podejmij wyzwanie z Anitą Sokołowską i pokaż wszystkim, że Ty pomagasz!

13 lutego 2019

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do 9 milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

11 lutego 2019

PIT-37 wypełniony przez urząd skarbowy. Czego nie zrobi za ciebie fiskus? [poradnik podatnika]

W tym roku po raz pierwszy fiskus rozliczy podatników automatycznie. Od 15 lutego na rządowym portalu czekać będzie gotowy PIT-37. Wypełniony od A do Z. Czy jednak wszystko będzie w nim ujęte? Sprawdź, czy na pewno nie musisz nic zrobić!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku