Pomagam i wpłacam

Baloniki od Studia Yapa

30 maja 2012

Wczoraj, czyli  29 maja, do Kliniki przyjechali aktorzy ze Studia Yapa z Krakowa, aby jak co roku zaprezentować małym pacjentom program z okazji Dnia Dziecka. Tym razem była to zabawa, której motywem przewodnim były baloniki. Dzieci uczyły się m.in. jak robić balonowe zwierzaczki i kwiatki, brały udział w tańcach i zabawach z balonikami. Dużym powodzeniem cieszyło się również malowanie buziek – i to nie tylko dziecięcych. Na specjalne życzenie dzieci każdej z mam namalowano piękne czerowne serduszko.
Sami zobaczcie, co się działo:

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam