Pomagam i wpłacam

Baloniki od Studia Yapa

30 maja 2012

Wczoraj, czyli  29 maja, do Kliniki przyjechali aktorzy ze Studia Yapa z Krakowa, aby jak co roku zaprezentować małym pacjentom program z okazji Dnia Dziecka. Tym razem była to zabawa, której motywem przewodnim były baloniki. Dzieci uczyły się m.in. jak robić balonowe zwierzaczki i kwiatki, brały udział w tańcach i zabawach z balonikami. Dużym powodzeniem cieszyło się również malowanie buziek – i to nie tylko dziecięcych. Na specjalne życzenie dzieci każdej z mam namalowano piękne czerowne serduszko.
Sami zobaczcie, co się działo:

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam