Pomagam i wpłacam

Barwy ochronne – Parasol ochronny

28 stycznia 2010

W moc tysiąca kredek kolorów

W labirynt różnobarwnych  wzorów

W świat zaczarowanych baśni

W krainę wyobraźni

Ciebie i Twojego kolegę porywamy

O jedenastej w czwartek zaczynamy!

Zapraszamy na warsztaty arterapii „Barwy ochronne – Parasol ochronny”, które odbędą się jutro (28.01) oraz w piątek (29.01) w Klinice. Zajęcia organizowane są z myślą o dzieciach z chorobą nowotworową. Ich celem jest nauka metody o nazwie „barwy ochronne”, która uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Są to ćwiczenia, które poprzez wizualizację kolorów i symboli dających poczucie bezpieczeństwa, mają

kształcić umiejętność przywoływania przyjemnych odczuć i emocji. Uczestnicy zajęć podejmą również próbę zrozumienia i oswojenia się z faktem, że w życiu przeżywa się nie tylko chwile radości, ale i smutku. Będzie to również dobry moment, by uwolnić tkwiące w nas złe emocje i myśli.

Warsztaty podzielone są na dwa  trzygodzinne spotkania. Prowadzić je będzie mgr sztuk pięknych Anita Szprych, artterapeuta.

Warsztaty zaczynają się  o  godz. 11.00

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam