Barwy ochronne – Parasol ochronny

28 stycznia 2010

W moc tysiąca kredek kolorów

W labirynt różnobarwnych  wzorów

W świat zaczarowanych baśni

W krainę wyobraźni

Ciebie i Twojego kolegę porywamy

O jedenastej w czwartek zaczynamy!

Zapraszamy na warsztaty arterapii „Barwy ochronne – Parasol ochronny”, które odbędą się jutro (28.01) oraz w piątek (29.01) w Klinice. Zajęcia organizowane są z myślą o dzieciach z chorobą nowotworową. Ich celem jest nauka metody o nazwie „barwy ochronne”, która uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Są to ćwiczenia, które poprzez wizualizację kolorów i symboli dających poczucie bezpieczeństwa, mają

kształcić umiejętność przywoływania przyjemnych odczuć i emocji. Uczestnicy zajęć podejmą również próbę zrozumienia i oswojenia się z faktem, że w życiu przeżywa się nie tylko chwile radości, ale i smutku. Będzie to również dobry moment, by uwolnić tkwiące w nas złe emocje i myśli.

Warsztaty podzielone są na dwa  trzygodzinne spotkania. Prowadzić je będzie mgr sztuk pięknych Anita Szprych, artterapeuta.

Warsztaty zaczynają się  o  godz. 11.00

 

Pozostałe aktualności

13 lutego 2020

1 procent podatku od rolników [Poradnik Podatnika]

Skorzystanie z możliwości przekazania 1% jest jednak banalnie proste. Nie trzeba wypełniać całego PIT-a, wystarczy tylko złożyć formularz PIT-0P, umieścić na nim numer KRS organizacji pożytku publicznego (OPP), ewentualnie dopisać cel szczegółowy.

6 lutego 2020

Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

5 lutego 2020

Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!