Pomagam i wpłacam

Barwy ochronne – Parasol ochronny

28 stycznia 2010

W moc tysiąca kredek kolorów

W labirynt różnobarwnych  wzorów

W świat zaczarowanych baśni

W krainę wyobraźni

Ciebie i Twojego kolegę porywamy

O jedenastej w czwartek zaczynamy!

Zapraszamy na warsztaty arterapii „Barwy ochronne – Parasol ochronny”, które odbędą się jutro (28.01) oraz w piątek (29.01) w Klinice. Zajęcia organizowane są z myślą o dzieciach z chorobą nowotworową. Ich celem jest nauka metody o nazwie „barwy ochronne”, która uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Są to ćwiczenia, które poprzez wizualizację kolorów i symboli dających poczucie bezpieczeństwa, mają

kształcić umiejętność przywoływania przyjemnych odczuć i emocji. Uczestnicy zajęć podejmą również próbę zrozumienia i oswojenia się z faktem, że w życiu przeżywa się nie tylko chwile radości, ale i smutku. Będzie to również dobry moment, by uwolnić tkwiące w nas złe emocje i myśli.

Warsztaty podzielone są na dwa  trzygodzinne spotkania. Prowadzić je będzie mgr sztuk pięknych Anita Szprych, artterapeuta.

Warsztaty zaczynają się  o  godz. 11.00

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam