Barwy ochronne – Parasol ochronny

28 stycznia 2010

W moc tysiąca kredek kolorów

W labirynt różnobarwnych  wzorów

W świat zaczarowanych baśni

W krainę wyobraźni

Ciebie i Twojego kolegę porywamy

O jedenastej w czwartek zaczynamy!

Zapraszamy na warsztaty arterapii „Barwy ochronne – Parasol ochronny”, które odbędą się jutro (28.01) oraz w piątek (29.01) w Klinice. Zajęcia organizowane są z myślą o dzieciach z chorobą nowotworową. Ich celem jest nauka metody o nazwie „barwy ochronne”, która uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Są to ćwiczenia, które poprzez wizualizację kolorów i symboli dających poczucie bezpieczeństwa, mają

kształcić umiejętność przywoływania przyjemnych odczuć i emocji. Uczestnicy zajęć podejmą również próbę zrozumienia i oswojenia się z faktem, że w życiu przeżywa się nie tylko chwile radości, ale i smutku. Będzie to również dobry moment, by uwolnić tkwiące w nas złe emocje i myśli.

Warsztaty podzielone są na dwa  trzygodzinne spotkania. Prowadzić je będzie mgr sztuk pięknych Anita Szprych, artterapeuta.

Warsztaty zaczynają się  o  godz. 11.00

 

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!