Pomagam i wpłacam

Być Wolontariuszem – co to znaczy?

20 czerwca 2011

Na to oraz inne pytania, staraliśmy się odpowiedzieć w trakcie szkolenia zorganizowanego w dniach 16-17 czerwca dla naszego Wolontariatu.

Zajęcia prowadzone były przez doświadczonego trenera i coacha Magdalenę Kopyściańską z firmy HR Today. Swoją wiedzą z zakresu szkoleń i marketingu podzieliły się z nami również Dorota Dałkowska i Klaudia Szajdecka z firmy IMPEL S.A. 

Pierwszego dnia ćwiczyliśmy w podgrupach, starając się znaleźć odpowiedź na pytania, jak wygląda nasz modelowy Wolontariusz oraz jakie są blaski i cienie pracy w wolontariacie. Mieliśmy również świetną okazję, aby bliżej się poznać, dowiedzieć o naszych marzeniach, pasjach oraz cechach charakteru. A oto efekty wspólnej pracy:

 W drugim dniu mieliśmy przyjemność szkolić się pod okiem prof. Rafała Ohme, eksperta w dziedzinie neuromarketingu, psychologii perswazji, emocji i podświadomości. Profesor Ohme wprowadził nas w tematykę tego, co kieruje naszymi wyborami oraz w jaki sposób odczytywać emocje i przewidywać reakcje innych. Przećwiczyliśmy także kilka scenek związanych z pracą Wolonatriuszy w trakcie kwestowania.

Prezentacji prof. Ohme słuchaliśmy z wielką uwagą zwłaszcza, że mogliśmy dowiedzieć się kilku rzeczy użytecznych również w codziennym życiu:).

Z niecierpliwością czekamy na kolejne szkolenie dla Wolontariatu naszej Fundacji! 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam