CZEŚĆ JAK CZAPKA!

8 stycznia 2016

Ponad 1200 osób w czapkach, a na koncie Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” aż 35 tysięcy złotych! Taki jest efekt naszej wielkiej akcji „Cześć jak czapka”. Zorganizowaliśmy ją, żeby pokazać maluchom walczącym z rakiem, jak dużo jest osób, które ciepło o nich myślą.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać dzieciom. Dlatego w listopadzie rozpoczęliśmy akcję „Cześć jak czapka”, dzięki której mogliśmy nie tylko zebrać pieniądze dla naszych Podopiecznych. Nasz „zaczapkowany portal” miał zwrócić uwagę na los dzieci chorych na raka i zachęcić wszystkich do okazania solidarności z maluchami, które toczą najcięższą walkę w swoim życiu. Udało się, a zasięg akcji zaskoczył nawet nas! Do grona zaczapkowanych w ciągu dwóch miesięcy dołączyło ponad 1200 osób. Razem na rzecz dzieci chorych na raka przekazali aż 35 tysięcy złotych. Bez większej przesady możemy powiedzieć, że akcja pokazała, że Przyjaciół, którzy zechcieli wesprzeć dzieci chore na raka, mamy na całym świecie. Darczyńcy wysyłali bowiem swoje zdjęcia nie tylko z Polski, ale też z Anglii, Holandii, Niemiec, Szwecji, Szwajcarii, ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii!
Każdy z Darczyńców, którzy wysłał nam swoje zdjęcie w czapce, wpłacał też pieniądze na konto Fundacji. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie zdjęcie trafiało na najbardziej zaczapkowany portal w Polsce! Efekty naszej akcji możecie obejrzeć na stronie: czescjakczapka.naratunek.org
RAZEM POKAZALIŚMY DZIECIOM CHORYM NA RAKA, ŻE CIEPŁO O NICH MYŚLIMY! DZIĘKUJEMY!
Wszystkie środki zebrane podczas akcji „Cześć jak czapka” przeznaczymy na potrzeby naszych małych Podopiecznych. Za 35 tysięcy złotych uda nam się wysłać aż 10 dzieci na turnusy rehabilitacyjne, które pozwolą im wrócić do formy i dobrej kondycji po długiej i ciężkiej walce z nowotworem.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM