Pomagam i wpłacam

Dziaramy i pomagamy – akcja charytatywna na rzecz dzieci chorych onkologicznie w ramach Kampanii Złotej Wstążki

11 sierpnia 2022

Tatuatorzy z całej Polski jednoczą siły! Będą nie tylko dziarać, ale i pomagać. „Dziaramy i Pomagamy” to wspólna inicjatywa: 71INK Tattoo, INKsearch.co oraz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Jej celem jest zebranie funduszy na opiekę psychologiczną dla dzieci i nastolatków chorujących onkologicznie oraz ich opiekunów przebywających w klinice „Przylądek Nadziei”.

Link do zbiórki Dziaramy i Pomagamy – Na Ratunek

 

 

Studio tatuażu 71INK Tattoo i platforma INKsearch.co organizują akcję “Dziaramy i pomagamy”, w ramach której 24 września odbędzie się największy “Walk in Day” w studiach tatuażu w całej Polsce. Wszystkie osoby chętne, by wykonać sobie tego dnia tatuaż, mogą równocześnie włączyć się w pomaganie, ponieważ minimum 50% zysku zostanie przeznaczone na rzecz dzieci i nastolatków walczących z nowotworem oraz ich bliskich. Każdemu, komu bliska jest chęć pomocy – może dołożyć swoją cegiełkę do tej akcji, włączając się w zbiórkę, która właśnie startuje.

Akcja „Dziaramy i pomagamy” odbywa się ramach Kampanii Złotej Wstążki, organizowanej we wrześniu przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, ponieważ wrzesień to międzynarodowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych, którego symbolem jest złota wstążka.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na rolę i potrzebę wsparcia psychospołecznego dzieci chorych na nowotwory oraz ich rodzin w kontekście wyzwań i trudności, z którymi mierzą się w następstwie zdiagnozowanej choroby. Bo gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. Środki zebrane w ramach akcji pomogą zapewnić im wsparcie i opiekę psychologów i pedagogów, by odpowiedzieć na ich potrzeby emocjonalne i mentalne na każdym etapie choroby.

24 września, w ramach Kampanii Złotej Wstążki, w studiach tatuażu w całej Polsce miał miejsce charytatywny „Walk in Day”. Wszystkie osoby chętne, by wykonać sobie tego dnia tatuaż, mogły włączyć się w pomaganie dzieciom z chorobą nowotworową. Tego dnia 50% zysku zostało przeznaczone na rzecz podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

www.dziaramyipomagamy.pl


                                                               

Pozostałe aktualności

5 grudnia 2022

Spotkali się, żeby celebrować powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej. Gala Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu – już za nami!

Poruszające wywiady z Ozdrowieńcami, wystąpienia wybitnych ekspertów w dziedzinie onkologii i psychoonkologii dziecięcej, występy artystyczne. To wszystko czekało dla niemal 700 gości podczas XV Spotkaniach Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej.

25 listopada 2022

Gala Zwycięzców już 3 grudnia

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wraz z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” mają przyjemność zaprosić Państwa na Galę Zwycięzców.

25 listopada 2022

Zmiana w prawie. Już nie 1%, a 1,5% podatku dla OPP

Już od 1 stycznia przy rozliczaniu PIT za 2022 rok będzie można przekazać 1,5% podatku dla organizacji pożytku publicznego. Jest to efekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz nowelizacji Nowego Ładu Podatkowego.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam