Pomagam i wpłacam

Dzień Dziecka dla pacjentów Kliniki

1 maja 2011

1 czerwca to święto, na które czekają dzieci z całego świata. Także mali pacjenci z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu mogli świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka na zaczarowanym festynie, który zorganizowała nasz Fundacja.

Magiczny świat, powstały przy ul. Bujwida 42, od razu wciągnął najmłodszych w wir zabawy. Najpierw najodważniejsze z dzieci mogły wejść do prawdziwego kosza balonowego i zrobić sobie zdjęcie wraz z ekipą pilotów z Klubu Sportów Balonowych, a nawet puścić w przestrzeń ogromny strumień gorącego powietrza.

Około godziny 11.00 wolontariusze fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową” zaprezentowali zebranym dzieciom spektakl ,,Lila – kraina cudów”. Każdy, kto zadeklarował wiarę w cuda, dostał specjalny bilet wstępu do krainy marzeń. W tym samym czasie animatorki malowały najmłodszym na twarzach niezwykłe wzory: spod rąk wróżek – malarek wychodziły dinozaury, pieski, niedźwiadki, motylki i elfy. Po wizycie u czarodziejki, uczestnicy festynu mogli posilić się pysznymi słodyczami, lub razem z panem Magikiem utworzyć z balonów niespotykane figury: smoki, miecze, a nawet ośmiornice! Zaraz potem Pani Biedronka porwała dzieci do wesołej zabawy z chustą animacyjną: śpiewom, tańcom i gimnastykom nie było końca. Podczas całego festynu można było brać udział w loterii fantowej, dzięki której co rusz do rąk kolejnych dzieci trafiały maskotki, gry planszowe, klocki, lalki i samochodziki.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam