Pomagam i wpłacam

Dzień Dziecka dla pacjentów Kliniki

1 maja 2011

1 czerwca to święto, na które czekają dzieci z całego świata. Także mali pacjenci z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu mogli świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka na zaczarowanym festynie, który zorganizowała nasz Fundacja.

Magiczny świat, powstały przy ul. Bujwida 42, od razu wciągnął najmłodszych w wir zabawy. Najpierw najodważniejsze z dzieci mogły wejść do prawdziwego kosza balonowego i zrobić sobie zdjęcie wraz z ekipą pilotów z Klubu Sportów Balonowych, a nawet puścić w przestrzeń ogromny strumień gorącego powietrza.

Około godziny 11.00 wolontariusze fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową” zaprezentowali zebranym dzieciom spektakl ,,Lila – kraina cudów”. Każdy, kto zadeklarował wiarę w cuda, dostał specjalny bilet wstępu do krainy marzeń. W tym samym czasie animatorki malowały najmłodszym na twarzach niezwykłe wzory: spod rąk wróżek – malarek wychodziły dinozaury, pieski, niedźwiadki, motylki i elfy. Po wizycie u czarodziejki, uczestnicy festynu mogli posilić się pysznymi słodyczami, lub razem z panem Magikiem utworzyć z balonów niespotykane figury: smoki, miecze, a nawet ośmiornice! Zaraz potem Pani Biedronka porwała dzieci do wesołej zabawy z chustą animacyjną: śpiewom, tańcom i gimnastykom nie było końca. Podczas całego festynu można było brać udział w loterii fantowej, dzięki której co rusz do rąk kolejnych dzieci trafiały maskotki, gry planszowe, klocki, lalki i samochodziki.

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam