Pomagam i wpłacam

Dzień Dziecka dla podopiecznych Fundacji

1 czerwca 2015

 
Dzień Dziecka, który Fundacja organizuje w ogrodzie Domu Nadziei jest już tradycją, na którą maluchy leczące się w klinice przy ul. Bujwida, czekają co roku. Tym razem serca dzieciaków podbiły dwa psiaki, które wzięły udział w pokazie sztuczek. Sprytne zwierzaki nie tylko bardzo posłusznie wykonywały wszystkie komendy, ale pokazały też dzieciom, że ich nosy są nie do oszukania. I za każdym razem bezbłędnie potrafiły znaleźć maskotki, które dzieci ukrywały przed nimi w najciemniejszych zakamarkach. Okrzykom radości nie było też końca, gdy okazało się, że psiaki … potrafią liczyć. Mnożenie, dzielenie i oczywiście dodawanie – żadne działanie matematyczne nie miało dla nich tajemnic i psy za każdym razem bez pomyłki szczekały tyle razy, jaki był wynik.plakat-dzien-dziecka-2016-dr
Przez całą imprezę czas maluchom umilali animatorzy, którzy uczyli je puszczać ogromne bańki mydlane, śpiewali z nimi piosenki i pomagali im wyczarować piękną rakietę z kartonu. Dzieci zachwyciły się też pokazem zawodników Wrocławskiego Sportowego Klubu Taekwon-do. No i oczywiście oblegały samochód rajdowy z firmy Crusar, który zabierał najodważniejszych na krótkie przejażdżki. Długa kolejka ustawiła się też do strażników miejskich, którzy przyjechali na imprezę konno. Każdy chętny mógł nie tylko pogłaskać konie, ale i zrobić sobie wycieczkę.
 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam