Pomagam i wpłacam

Koncert „Pogo dla Kasi”

24 maja 2011

 9 czerwca w klubie Eter dla dziewięcioletniej Kasi Pogorzała zagrają Bracia, Kasia Kowalska, Hurt oraz Neony.

Kasia jest podopieczną naszej Fundacji, u której w grudniu 2010 roku rozpoznano chłoniaka (nieziarnicznego) typ B migdałów. Rozpoczęte w klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu leczenie, nie przyniosło skutku. Teraz dziewczynka przyjnuje ośmiokrotnie większe dawki chemioterapii, która powoduje dużo skutków ubocznych i poważne osłabienie ogólnego stanu. Wymaga to stosowania wielu leków farmakologicznych, częstych transfuzji krwi, które pozwalą na przyjęcie następnego cyklu.Leczenie jest bardzo żmudne i kosztowne.

Przyjaciele Kasi postanowili zrealizować wielkie charytatywne wydarzenie, dzięki któremu uda się zebrać choć część kwoty na kosztowne zabiegi dziewczynki. Będzie to koncert, w którym wystapi: Kasia Kowalska, Bracia, Neony i Hurt.

Koncert rozpocznie zespół Neony z Wrocławia, a zaraz po nich zespół Hurt z Maćkiem Kurowickim na czele. Swój udział w tak ważnym wydarzeniu zapowiedziała także Kasia Kowalska, Na koniec w Eterze zagrają Bracia, których już dawno nie gościliśmy we Wrocławiu.

Pomiędzy koncertami ze sceny zostaną przeprowadzone aukcje, na których będzie można zdobyć niecodzienne pamiątki, gadżety przekazane przez  wystepujące w koncercie zespoły.

Całkowity dochód z aukcji oraz z koncertu przeznaczony będzie dla Kasi Pogorzała.

"Pogo dla Kasi" w Klubie ETER we Wrocławiu, przy ul. Kazimierza Wielkiego 19, początek o godz. 20.00

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam