Pomagam i wpłacam

Koncert “Pogo dla Kasi”

24 maja 2011

 9 czerwca w klubie Eter dla dziewięcioletniej Kasi Pogorzała zagrają Bracia, Kasia Kowalska, Hurt oraz Neony.

Kasia jest podopieczną naszej Fundacji, u której w grudniu 2010 roku rozpoznano chłoniaka (nieziarnicznego) typ B migdałów. Rozpoczęte w klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu leczenie, nie przyniosło skutku. Teraz dziewczynka przyjnuje ośmiokrotnie większe dawki chemioterapii, która powoduje dużo skutków ubocznych i poważne osłabienie ogólnego stanu. Wymaga to stosowania wielu leków farmakologicznych, częstych transfuzji krwi, które pozwalą na przyjęcie następnego cyklu.Leczenie jest bardzo żmudne i kosztowne.

Przyjaciele Kasi postanowili zrealizować wielkie charytatywne wydarzenie, dzięki któremu uda się zebrać choć część kwoty na kosztowne zabiegi dziewczynki. Będzie to koncert, w którym wystapi: Kasia Kowalska, Bracia, Neony i Hurt.

Koncert rozpocznie zespół Neony z Wrocławia, a zaraz po nich zespół Hurt z Maćkiem Kurowickim na czele. Swój udział w tak ważnym wydarzeniu zapowiedziała także Kasia Kowalska, Na koniec w Eterze zagrają Bracia, których już dawno nie gościliśmy we Wrocławiu.

Pomiędzy koncertami ze sceny zostaną przeprowadzone aukcje, na których będzie można zdobyć niecodzienne pamiątki, gadżety przekazane przez  wystepujące w koncercie zespoły.

Całkowity dochód z aukcji oraz z koncertu przeznaczony będzie dla Kasi Pogorzała.

"Pogo dla Kasi" w Klubie ETER we Wrocławiu, przy ul. Kazimierza Wielkiego 19, początek o godz. 20.00

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam