Pomagam i wpłacam

Krzysztof Piątek odwiedził przylądkowych kibiców

1 grudnia 2019

To była NIESPODZIANKA największego kalibru! Na zaproszenie Szpitala odwiedził nas w Przylądku Nadziei Krzysztof Piątek, napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski i AC Milan.

Wyobrażacie sobie te błyski w oczach i uśmiechy małych kibiców COŚ NIESAMOWITEGO! Każdy dostał autograf, a pani Paulina, żona pana Krzysztofa, wszystkim zrobiła pamiątkowe zdjęcia.

Pan Krzysztof i pani Paulina podarowali też pani profesor Alicja Chybicka koszulki z autografem “il Pistolero”, które trafią na licytację i pomogą w leczeniu i opiece nad małymi pacjentami Przylądka!

Panie Krzysztofie, pani Paulino, z całego serca dziękujemy za spotkanie, mnóstwo dobrej energii i wszystkie słowa wsparcia, otuchy! Jesteście CUDOWNI!
💝💝💝

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam