Pomagam i wpłacam

Legnica jest z nami!

4 grudnia 2012

Przedświąteczny okres to czas, w którym Fundacja szczególnie mocno doświadcza przychylności i ciepła innych. W ostatnich dniach wolontariusze z Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II w Legnicy zorganizowali w szkole kiermasze wypieków domowych.

Zgromadzone fundusze przeznaczyli na rzecz małych pacjentów leczonych w Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu przy ul. Bujwida 42.

Przygotowali również dla nich montaż słowno-muzyczny pt." Idzie zima, idą święta", który zostanie zaprezentowany 10 grudnia 2012 r. Dzieci otrzymają też maskotki i łakocie.

Dziękujemy!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam