Pomagam i wpłacam

Martyna Wojciechowska i Spotkanie Pacjentów Wyleczonych

18 grudnia 2012

Martyna Wojciechowska ponownie zawitała do dzieci z fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Ambasadorska Budowy ,,Przylądka Nadziei” odwiedziła małych pacjentów i opowiedziała o tym, że niemożliwe nie istnieje. Jej wyprawy na koniec świata, ukończenie Rajdu Dakar, pokonanie ciężkiej choroby dodało dzieciom wiele otuchy, a rozdawane autografy i upominki – mnóstwo radości.

Dzień później, w sobotę, odbyło sie uroczyste Spotkanie Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej. Zaproszeni goście mogli liczyć na niezwykłe atrakcje. Gala, mająca miejsce w sali kinowej Multikina, rozpoczęła się od wyśmienitego poczęstunku, po którym nastąpiła część oficjalna, a w niej m.in.: wystąpienie Martyny Wojciechowskiej, zobrazowane licznymi zdjęciami i filmami, uroczyste wręczenie Kropel Życia dla najbardziej zasłużonych Darczyńców, pokaz laureatów show ,,Mam Talent" – duetu Melkart Ball, mini-koncert znanej z X Factor Joanny Kwaśnik…i wiele więcej. Po krótkiej przerwie, ku uciesze najmlodszych, odbyła się projekcja bajki w 3D ,,Renifer Niko ratuje brata"", a po niej – wręczanie świątecznych upominków.

Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili i zapraszamy za rok!

Zobaczcie kilka zdjęć:

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam