Pomagam i wpłacam

Moon River dla Przylądka

19 grudnia 2011

W sobotni wieczór mieliśmy okazję oderwać się na chwilę od przedświątecznej bieganiny i posłuchać przepięknych interpretacji  ”Moon River” z filmu „Śniadanie u Tiffaniego” oraz kołysanki  „Ach śpij, kochanie” z filmu „Paweł i Gaweł”. Wykonał je wrocławski Chór Uniwersytetu Ekonomicznego „Ars Cantandi” pod dyrekcją Anny Grabowskiej-Borys.

Po krótkiej przerwie, w trakcie której  można było nabyć przepiękne obrazki, serwety i ozdoby świąteczne wykonane przez Towarzystwo Miłośników Haftu wystąpił, znany z występów w „Szansie na sukces”, Paweł Wenderski z zespołem B3. W jego wykonaniu usłyszeliśmy m.in. piosenki Wioletty Willas oraz Agnieszki Osieckiej.

Dziękujemy Organizatorom koncertu, firmie funCLUB, Towarzystwu Przyjaźni Polsko-Francuskiej z Wrocławia oraz wszystkim, którzy swoją obecnością wspomogli naszą Fundację.


 


 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam