Pomagam i wpłacam

Moon River dla Przylądka

19 grudnia 2011

W sobotni wieczór mieliśmy okazję oderwać się na chwilę od przedświątecznej bieganiny i posłuchać przepięknych interpretacji  ”Moon River” z filmu „Śniadanie u Tiffaniego” oraz kołysanki  „Ach śpij, kochanie” z filmu „Paweł i Gaweł”. Wykonał je wrocławski Chór Uniwersytetu Ekonomicznego „Ars Cantandi” pod dyrekcją Anny Grabowskiej-Borys.

Po krótkiej przerwie, w trakcie której  można było nabyć przepiękne obrazki, serwety i ozdoby świąteczne wykonane przez Towarzystwo Miłośników Haftu wystąpił, znany z występów w „Szansie na sukces”, Paweł Wenderski z zespołem B3. W jego wykonaniu usłyszeliśmy m.in. piosenki Wioletty Willas oraz Agnieszki Osieckiej.

Dziękujemy Organizatorom koncertu, firmie funCLUB, Towarzystwu Przyjaźni Polsko-Francuskiej z Wrocławia oraz wszystkim, którzy swoją obecnością wspomogli naszą Fundację.


 


 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam