Pomagam i wpłacam

Niespodzianka dla naszych Przyjaciół

22 kwietnia 2014

Każda Twoja złotówka, każda pomoc jest dla nas bardzo ważna.
Znamy najpilniejsze potrzeby naszych podopiecznych – małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu – i wiemy jak skutecznie organizować pomoc, jednak bez Twojego wsparcia nie byłoby to możliwe.
Jeśli przekazałeś naszym podopiecznym swój 1% lub pomogłeś w inny sposób – mamy dla Ciebie miłą niespodziankę:) Aby wyrazić naszą wdzięczność przekazujemy darczyńcom bezpłatny dostęp do wyjątkowej gry „Heal Them All”, która powstała dzięki współpracy z firmą Techland.
Ideą jaka przyświecała temu projektowi było zwiększenie pomocy w leczeniu raka u dzieci. Zabaw się grając w pierwszą na świecie grę charytatywną opracowaną na urządzenia IOS.
To bezpłatny upominek dla naszych Przyjaciół.

—>TUTAJ<—- znajdują się dalsze instrukcje jak otrzymać bezpłatny dostęp do gry. Miłej zabawy!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam