Pomagam i wpłacam

Niezwykłe obrazy w KOLORACH NADZIEI

18 maja 2012

Wczoraj po raz ostatni przed wernisażem nasi podopieczni mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Kolory Nadziei". Jak zwykle dzieci z wielkim entuzjazmem zabrały się do pracy i zamalowywania białej powierzchni płótna. Efekty możecie podziwiać sami…

A już 1 czerwca, w trakcie obchodów Dnia Dziecka, będzie można zobaczyć wszystkie prace namalowane przez młodych artystów. Zachęcamy więc do przyjścia na plac zabaw przy Domu Nadziei we Wrocławiu, ul. Bujwida 42. Zabawa rozpocznie się ok. godz. 11.00. Oprócz wystawy malarskiej, na naszych podopiecznych czeka moc niespodzianek!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam