Pomagam i wpłacam

Nowy sprzęt w Klinice.

19 grudnia 2013

Nowy zbiornik SYLAB w Klinice

 

Laboratorium w Klinice pochwalić się może najnowocześniejszym sprzętem do bezpiecznego przechowywania komórek macierzystych. Fundacja ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zakupiła najnowszej generacji Zbiornik SYLAB. Jest to pojemnik wypełniony ciekłym azotem, w którym przechowywane są komórki, przeznaczone do przeszczepów. Poprzedni zbiornik z powodu uszkodzeń mechanicznych oraz braku możliwości automatycznego uzupełniania ciekłego azotu wymagał niezwłocznej kasacji, a zgromadzony w nim materiał musiał zostać pilnie przeniesiony do zbiornika zapewniającego stałe i kontrolowane warunki przechowywania.

Najnowszy zakup prezentuje się okazale, doskonale też spełnia swoje funkcje, dając małym pacjentom szansę na sprawne przeprowadzenie zabiegu przeszczepu szpiku.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam