Nowy sprzęt w Klinice.

19 grudnia 2013

Nowy zbiornik SYLAB w Klinice

 

Laboratorium w Klinice pochwalić się może najnowocześniejszym sprzętem do bezpiecznego przechowywania komórek macierzystych. Fundacja ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zakupiła najnowszej generacji Zbiornik SYLAB. Jest to pojemnik wypełniony ciekłym azotem, w którym przechowywane są komórki, przeznaczone do przeszczepów. Poprzedni zbiornik z powodu uszkodzeń mechanicznych oraz braku możliwości automatycznego uzupełniania ciekłego azotu wymagał niezwłocznej kasacji, a zgromadzony w nim materiał musiał zostać pilnie przeniesiony do zbiornika zapewniającego stałe i kontrolowane warunki przechowywania.

Najnowszy zakup prezentuje się okazale, doskonale też spełnia swoje funkcje, dając małym pacjentom szansę na sprawne przeprowadzenie zabiegu przeszczepu szpiku.

 

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM