Prymas Józef Glemp odwiedził naszych podopiecznych.

11 czerwca 2010

Na zaproszenie Krzysztofa Bramorskiego z Kancelarii BSO Prawo & Podatki przebywający we Wrocławiu z okazji obchodów jubileuszy kard. Henryka Gulbinowicza kardynał Józef Glemp odwiedził Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Ks. Prymas już czterokrotnie wspomagał Aukcję Charytatywną organizowaną corocznie przez Kancelarię BSO Prawo & Podatki na rzecz Kliniki. W sobotę, 29 maja, miał okazję spotkać się z jej pacjentami, także tymi, którzy ze względu na stan zdrowia musieli pozostać na swych oddziałach. Obejrzał również sprzęt medyczny, zakupiony za zebrane pieniądze.

Życzliwość i wieloletnie wsparcie kardynała Glempa dzieci nagrodziły pamiątkami, które przygotowały specjalnie na sobotnie spotkanie.

 Źródło :

www.bramorski.pl

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!