Prymas Józef Glemp odwiedził naszych podopiecznych.

11 czerwca 2010

Na zaproszenie Krzysztofa Bramorskiego z Kancelarii BSO Prawo & Podatki przebywający we Wrocławiu z okazji obchodów jubileuszy kard. Henryka Gulbinowicza kardynał Józef Glemp odwiedził Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Ks. Prymas już czterokrotnie wspomagał Aukcję Charytatywną organizowaną corocznie przez Kancelarię BSO Prawo & Podatki na rzecz Kliniki. W sobotę, 29 maja, miał okazję spotkać się z jej pacjentami, także tymi, którzy ze względu na stan zdrowia musieli pozostać na swych oddziałach. Obejrzał również sprzęt medyczny, zakupiony za zebrane pieniądze.

Życzliwość i wieloletnie wsparcie kardynała Glempa dzieci nagrodziły pamiątkami, które przygotowały specjalnie na sobotnie spotkanie.

 Źródło :

www.bramorski.pl

Pozostałe aktualności

13 lutego 2020

1 procent podatku od rolników [Poradnik Podatnika]

Skorzystanie z możliwości przekazania 1% jest jednak banalnie proste. Nie trzeba wypełniać całego PIT-a, wystarczy tylko złożyć formularz PIT-0P, umieścić na nim numer KRS organizacji pożytku publicznego (OPP), ewentualnie dopisać cel szczegółowy.

6 lutego 2020

Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

5 lutego 2020

Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!