Pomagam i wpłacam

Prymas Józef Glemp odwiedził naszych podopiecznych.

11 czerwca 2010

Na zaproszenie Krzysztofa Bramorskiego z Kancelarii BSO Prawo & Podatki przebywający we Wrocławiu z okazji obchodów jubileuszy kard. Henryka Gulbinowicza kardynał Józef Glemp odwiedził Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Ks. Prymas już czterokrotnie wspomagał Aukcję Charytatywną organizowaną corocznie przez Kancelarię BSO Prawo & Podatki na rzecz Kliniki. W sobotę, 29 maja, miał okazję spotkać się z jej pacjentami, także tymi, którzy ze względu na stan zdrowia musieli pozostać na swych oddziałach. Obejrzał również sprzęt medyczny, zakupiony za zebrane pieniądze.

Życzliwość i wieloletnie wsparcie kardynała Glempa dzieci nagrodziły pamiątkami, które przygotowały specjalnie na sobotnie spotkanie.

 Źródło :

www.bramorski.pl

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam