Przylądek Nadziei na nowych Przyjaciół! Poznajcie sklep Tista.pl

26 lipca 2019

Takie wiadomości moglibyśmy przekazywać bez przerwy! Przyjechali do nas pani Sylwia, pan Marek i Ignaś z fantastyczną wiadomością! Ich sklep Tista.pl z ubraniami dla dzieci będzie przekazywać 5% od każdego zakupu na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Internetowy sklep pani Sylwii i pana Marka to Tista.pl. Wszystkie ubranka są projektowane i szyte w Polsce i z polskich dzianin. Mają certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Dostępne w rozmiarach 104-140 dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat.

– Nasza marka powstała z myślą o dzieciach i przede wszystkim dla dzieci. Każdy maluch ma marzenia i z ciekawością poznaje świat! Ma również swojego ulubionego bohatera, mnóstwo kreatywnych pomysłów oraz wiele nieujawnionych talentów – tłumaczą pani Sylwia i pan Marek. – Świat dziecka powinien być wypełniony zabawą i beztroską. Niestety, nie zawsze jest taka możliwość. Dla maluchów chorych na raka najważniejsza jest codzienna walka o zdrowie i życie. Ich los nie jest nam obojętny, dlatego naszym działaniem będziemy wspierać dzieci chore na nowotwór, małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei.

A wsparcie dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową będzie znaczące. Sklep będzie przekazywać 5% wartości każdego zakupu na pomoc dla dzieci chorych na raka. Znajdziecie go również na Facebooku i na Instagramie:

Ubranka, pomagające naszym dzieciakom można znaleźć również w przylądkowym sklepiku i na naszym facebookowym profilu. W tej chwili zamawiać można koszulki z krótkim i długim rękawkiem. Lada chwila pojawią się kolejne, letnie propozycje. Sami zobaczcie!

Tista.pl Przylądek Nadziei

Pani Sylwio, panie Marku, Ignaś, dziękujemy z całego serca za Wasze wielkie serca dla dzieci z Przylądka Nadziei! Takich Przyjaciół może nam zazdrościć cały świat!

Tista.pl Przylądek Nadziei

Pozostałe aktualności

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

8 listopada 2019

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia. Na co dzień zajmują się pięknymi uśmiechami. I takie właśnie podarowali naszym Podopiecznym.

6 listopada 2019

Rosną szeregi Przyjaciół Przylądka! Wspiera nas Poleasingowe.pl

Poznajcie pana Artura i pana Przemysława, szefów Europejskiego Centrum Remarketingu i platformy Poleasingowe.pl. Odwiedzili nas właśnie ze wspaniałą wiadomością!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!