Przylądek Nadziei na nowych Przyjaciół! Poznajcie sklep Tista.pl

26 lipca 2019

Takie wiadomości moglibyśmy przekazywać bez przerwy! Przyjechali do nas pani Sylwia, pan Marek i Ignaś z fantastyczną wiadomością! Ich sklep Tista.pl z ubraniami dla dzieci będzie przekazywać 5% od każdego zakupu na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Internetowy sklep pani Sylwii i pana Marka to Tista.pl. Wszystkie ubranka są projektowane i szyte w Polsce i z polskich dzianin. Mają certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Dostępne w rozmiarach 104-140 dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat.

– Nasza marka powstała z myślą o dzieciach i przede wszystkim dla dzieci. Każdy maluch ma marzenia i z ciekawością poznaje świat! Ma również swojego ulubionego bohatera, mnóstwo kreatywnych pomysłów oraz wiele nieujawnionych talentów – tłumaczą pani Sylwia i pan Marek. – Świat dziecka powinien być wypełniony zabawą i beztroską. Niestety, nie zawsze jest taka możliwość. Dla maluchów chorych na raka najważniejsza jest codzienna walka o zdrowie i życie. Ich los nie jest nam obojętny, dlatego naszym działaniem będziemy wspierać dzieci chore na nowotwór, małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei.

A wsparcie dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową będzie znaczące. Sklep będzie przekazywać 5% wartości każdego zakupu na pomoc dla dzieci chorych na raka. Znajdziecie go również na Facebooku i na Instagramie:

Ubranka, pomagające naszym dzieciakom można znaleźć również w przylądkowym sklepiku i na naszym facebookowym profilu. W tej chwili zamawiać można koszulki z krótkim i długim rękawkiem. Lada chwila pojawią się kolejne, letnie propozycje. Sami zobaczcie!

Tista.pl Przylądek Nadziei

Pani Sylwio, panie Marku, Ignaś, dziękujemy z całego serca za Wasze wielkie serca dla dzieci z Przylądka Nadziei! Takich Przyjaciół może nam zazdrościć cały świat!

Tista.pl Przylądek Nadziei

Pozostałe aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!