Pomagam i wpłacam

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

18 stycznia 2021

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Kalendarz mówi, że dzisiaj jest Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku, ale na pewno nie dla nas! Chłopaki z Green Partners odwiedzili nas z FENOMENALNYM czekiem! 18 020 złotych trafiło na rzecz pacjentów Przylądka Nadziei. W tym roku pieniądze wspomogą działanie Kliniki Mentalnej.

Klinika Mentalna to unikalny w skali kraju projekt, który z powodzeniem trwa już od kilku lat. To tutaj na profesjonalne wsparcie psychologiczne mogą liczyć nie tylko chore dzieciaki, ale również ich rodziny! W dobie pandemii nasze psycholożki mają mnóstwo pracy! Pacjenci i ich opiekunowie zmagają się nie tylko z rakiem, ale również z tęsknotą, smutkiem i samotnością. W końcu od miesięcy zamknięci są w szpitalu i z powodu obostrzeń nie mogą widywać się z bliskimi. A w walce z chorobą dobra kondycja psychiczna to podstawa! Tym bardziej cieszymy się, że Green Partners wybrali sobie na tegoroczny cel wsparcie Kliniki Mentalnej.

Kochani, jesteście wspaniali! Dziękujemy wszystkim, którzy kupili drzewka w Choinkowych Lasach na Stadionie Wrocław i na Torze wyścigów konnych Partynice oraz w Legnicy! Pobiliście rekord! Kupiliście o blisko 800 drzewek więcej niż w poprzednim roku! Od takich cudownych wiadomości chcielibyśmy zaczynać każdy tydzień!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam