Sławne nazwiska pomagają dzieciom!

1 listopada 2009

Naszą akcję wspiera już ponad dwadzieścia osób ze świata kultury, nauki i polityki. Tylko dziś do grona Darczyńców V Dorocznej AukcjI Charytatywnej BSO dołączyły trzy kolejne znane i lubiane osoby.

Ks. Kardynał Henryk Gulbinowicz, Irena Kwiatkowska (niedościgniona Kobieta Pracująca z filmu Czterdziestolatek) oraz Leszek Cichoński dołączyli do grona Przyjaciół Aukcji Charytatywnej BSO. Każdy z nich przekazał dar na licytację podczas V Dorocznej Aukcji Charytatywnej BSO.

9 grudnia 2009 r. w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza każdy z Państwa będzie mógł wziąć udział w licytacji darów. Tydzień przed Aukcją wszystkie przedmioty zostaną wystawione w gablotach w Ratuszu.

Osoby, które nie będą mogły pojawić się w Ratuszu zapraszamy do zakupu pamiątkowych cegiełek, z których dochód zostanie także przekazany na budowę Kliniki Przylądek Nadziei.

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!