Sławne nazwiska pomagają dzieciom!

1 listopada 2009

Naszą akcję wspiera już ponad dwadzieścia osób ze świata kultury, nauki i polityki. Tylko dziś do grona Darczyńców V Dorocznej AukcjI Charytatywnej BSO dołączyły trzy kolejne znane i lubiane osoby.

Ks. Kardynał Henryk Gulbinowicz, Irena Kwiatkowska (niedościgniona Kobieta Pracująca z filmu Czterdziestolatek) oraz Leszek Cichoński dołączyli do grona Przyjaciół Aukcji Charytatywnej BSO. Każdy z nich przekazał dar na licytację podczas V Dorocznej Aukcji Charytatywnej BSO.

9 grudnia 2009 r. w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza każdy z Państwa będzie mógł wziąć udział w licytacji darów. Tydzień przed Aukcją wszystkie przedmioty zostaną wystawione w gablotach w Ratuszu.

Osoby, które nie będą mogły pojawić się w Ratuszu zapraszamy do zakupu pamiątkowych cegiełek, z których dochód zostanie także przekazany na budowę Kliniki Przylądek Nadziei.

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!