Sławne nazwiska pomagają dzieciom!

1 listopada 2009

Naszą akcję wspiera już ponad dwadzieścia osób ze świata kultury, nauki i polityki. Tylko dziś do grona Darczyńców V Dorocznej AukcjI Charytatywnej BSO dołączyły trzy kolejne znane i lubiane osoby.

Ks. Kardynał Henryk Gulbinowicz, Irena Kwiatkowska (niedościgniona Kobieta Pracująca z filmu Czterdziestolatek) oraz Leszek Cichoński dołączyli do grona Przyjaciół Aukcji Charytatywnej BSO. Każdy z nich przekazał dar na licytację podczas V Dorocznej Aukcji Charytatywnej BSO.

9 grudnia 2009 r. w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza każdy z Państwa będzie mógł wziąć udział w licytacji darów. Tydzień przed Aukcją wszystkie przedmioty zostaną wystawione w gablotach w Ratuszu.

Osoby, które nie będą mogły pojawić się w Ratuszu zapraszamy do zakupu pamiątkowych cegiełek, z których dochód zostanie także przekazany na budowę Kliniki Przylądek Nadziei.

Pozostałe aktualności

13 lutego 2020

1 procent podatku od rolników [Poradnik Podatnika]

Skorzystanie z możliwości przekazania 1% jest jednak banalnie proste. Nie trzeba wypełniać całego PIT-a, wystarczy tylko złożyć formularz PIT-0P, umieścić na nim numer KRS organizacji pożytku publicznego (OPP), ewentualnie dopisać cel szczegółowy.

6 lutego 2020

Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

5 lutego 2020

Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!