Pomagam i wpłacam

Sławne nazwiska pomagają dzieciom!

1 listopada 2009

Naszą akcję wspiera już ponad dwadzieścia osób ze świata kultury, nauki i polityki. Tylko dziś do grona Darczyńców V Dorocznej AukcjI Charytatywnej BSO dołączyły trzy kolejne znane i lubiane osoby.

Ks. Kardynał Henryk Gulbinowicz, Irena Kwiatkowska (niedościgniona Kobieta Pracująca z filmu Czterdziestolatek) oraz Leszek Cichoński dołączyli do grona Przyjaciół Aukcji Charytatywnej BSO. Każdy z nich przekazał dar na licytację podczas V Dorocznej Aukcji Charytatywnej BSO.

9 grudnia 2009 r. w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza każdy z Państwa będzie mógł wziąć udział w licytacji darów. Tydzień przed Aukcją wszystkie przedmioty zostaną wystawione w gablotach w Ratuszu.

Osoby, które nie będą mogły pojawić się w Ratuszu zapraszamy do zakupu pamiątkowych cegiełek, z których dochód zostanie także przekazany na budowę Kliniki Przylądek Nadziei.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam