Pomagam i wpłacam

Ślubów – miejsce ludzi o dobrych sercach

8 kwietnia 2014

 

Od 12 lat, tydzień przed Niedzielą Palmową w Ślubowie organizowany jest koncert charytatywny, którego beneficjentami od lat 4 są nasi podopieczni.

Angażuje się chyba kto żyw, bo też przygotowań jest naprawdę mnóstwo.

Trzeba zrobić setki palm wielkanocnych, pisanek i stroików świątecznych, które potem sprzedaje się na kiermaszu charytatywnym. Zdobywa się fanty do licytacji i przygotowuje obszerny program występów artystycznych.

Scenografia, kostiumy, muzyka … wszystko jest idealnie dopracowane.  Na scenie prezentują swoje talenty i przedszkolaki i uczniowie, ale największym wydarzeniem jest doroczny spektakl wystawiany przez nauczycieli ślubowskiego Zespołu szkolno – przedszkolnego im J.Korczaka. W roli aktora występuje też Ksiądz Proboszcz Stanisław Orłowski z Parafii w Kłodzie Górowskiej, który w tym roku brawurowo zagrał Efla w „Calineczce”. Ten punkt programu to prawdziwy rarytas, bo obejrzeć przedstawienie z taką obsadą to duża frajda dla tłumnie zgromadzonych mieszkańców okolicznych miejscowości. Wiejska świetlica pęka w szwach, a tyle tam dobrej energii i otwartych serc, że w minioną niedzielę zebrano w Ślubowie aż 9 tys. złotych!!

Gorąco dziękujemy – oby więcej takich ludzi i miejsc na mapie Polski!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam