Szumiące misie dla najmniejszych!

20 grudnia 2017

Nasza wielka prezentowa akcja dobiegła końca – gier edukacyjnych, rozrywkowych planszówek, wszelkiej maści kloców LEGO mamy w naszym magazynie prawdziwe krocie. To wszystko zasługa tysięcy osób o wielkich sercach, które w świątecznym czasie pomyślały o dzieciach walczących z rakiem. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!! I chcieliśmy Wam pokazać jeszcze dwie wspaniałe dziewczyny, które zawsze pamiętają o naszych najmłodszych podopiecznych – noworodkach i niemowlętach. To Zuzia i Julia Sielickie, właścicielki marki Whisbear, które zawsze mają gotową paczkę dla naszych maluszków. Szumiące Misie przyjeżdżają do nas na każdą prezentową okazję i wędrują prosto do maleńkich rączek 🙂

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM