Pomagam i wpłacam

Szumiące misie dla najmniejszych!

20 grudnia 2017

Nasza wielka prezentowa akcja dobiegła końca – gier edukacyjnych, rozrywkowych planszówek, wszelkiej maści kloców LEGO mamy w naszym magazynie prawdziwe krocie. To wszystko zasługa tysięcy osób o wielkich sercach, które w świątecznym czasie pomyślały o dzieciach walczących z rakiem. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!! I chcieliśmy Wam pokazać jeszcze dwie wspaniałe dziewczyny, które zawsze pamiętają o naszych najmłodszych podopiecznych – noworodkach i niemowlętach. To Zuzia i Julia Sielickie, właścicielki marki Whisbear, które zawsze mają gotową paczkę dla naszych maluszków. Szumiące Misie przyjeżdżają do nas na każdą prezentową okazję i wędrują prosto do maleńkich rączek 🙂

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam