Szumiące misie dla najmniejszych!

20 grudnia 2017

Nasza wielka prezentowa akcja dobiegła końca – gier edukacyjnych, rozrywkowych planszówek, wszelkiej maści kloców LEGO mamy w naszym magazynie prawdziwe krocie. To wszystko zasługa tysięcy osób o wielkich sercach, które w świątecznym czasie pomyślały o dzieciach walczących z rakiem. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!! I chcieliśmy Wam pokazać jeszcze dwie wspaniałe dziewczyny, które zawsze pamiętają o naszych najmłodszych podopiecznych – noworodkach i niemowlętach. To Zuzia i Julia Sielickie, właścicielki marki Whisbear, które zawsze mają gotową paczkę dla naszych maluszków. Szumiące Misie przyjeżdżają do nas na każdą prezentową okazję i wędrują prosto do maleńkich rączek 🙂

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!