Ticketmaster z Fundacją aż do końca roku!

26 czerwca 2019

Kochani! Wspaniała informacja od naszych Przyjaciół z Ticketmaster Polska! Aż do końca roku, kupując bilet na  koncert,  spektakl i każde inne wydarzenie można dołożyć do koszyczka drobną kwotę dla naszych dzieciaków!

Można pomagać nawet bez kupowania biletu!. Zobaczcie sami: www.ticketmaster.pl/walcz-z-rakiem!

Ticketmaster Polska razem ze swoimi klientami od stycznia przekazali już na pomoc dzieciakom 💥 PONAD 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH! 💥 Wielkie, WIELKIE podziękowania za pomaganie dzieciom z  kliniki Przylądek Nadziei!

Kochani, jeśli wybieracie się na festiwal, koncert, spektakl albo inne fajne wydarzenie – zaglądajcie do naszych Przyjaciół! Mają wszystko! A przede wszystkim wielkie serca dla dzieci!

Pozostałe aktualności

19 lipca 2019

Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

W zeszły weekend PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele  brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

19 lipca 2019

The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji - The Event 2019 - Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

19 lipca 2019

Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika - Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafi na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!