Ticketmaster z Fundacją aż do końca roku!

26 czerwca 2019

Kochani! Wspaniała informacja od naszych Przyjaciół z Ticketmaster Polska! Aż do końca roku, kupując bilet na  koncert,  spektakl i każde inne wydarzenie można dołożyć do koszyczka drobną kwotę dla naszych dzieciaków!

Można pomagać nawet bez kupowania biletu!. Zobaczcie sami: www.ticketmaster.pl/walcz-z-rakiem!

Ticketmaster Polska razem ze swoimi klientami od stycznia przekazali już na pomoc dzieciakom 💥 PONAD 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH! 💥 Wielkie, WIELKIE podziękowania za pomaganie dzieciom z  kliniki Przylądek Nadziei!

Kochani, jeśli wybieracie się na festiwal, koncert, spektakl albo inne fajne wydarzenie – zaglądajcie do naszych Przyjaciół! Mają wszystko! A przede wszystkim wielkie serca dla dzieci!

Pozostałe aktualności

15 października 2019

Przy klinice Przylądek Nadziei ruszyła poradnia zaburzeń krzepnięcia dla dzieci

W profesjonalnym przygotowaniu poradni i sfinansowaniu dodatkowej diagnostyki Przylądkowi Nadziei pomogła Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

9 października 2019

TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

Nasz “broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

1 października 2019

NobleBet, nowy sponsor Śląska Wrocław też pomaga dzieciom chorym na raka

Bukmacher Noblebet został nowym sponsorem głównym naszych Przyjaciół, klubu Śląsk Wrocław. Jednak - dzięki decyzji firmy - Przylądek Nadziei wcale nie znika z koszulek zawodników.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!