Pomagam i wpłacam

Ticketmaster z Fundacją aż do końca roku!

26 czerwca 2019

Kochani! Wspaniała informacja od naszych Przyjaciół z Ticketmaster Polska! Aż do końca roku, kupując bilet na  koncert,  spektakl i każde inne wydarzenie można dołożyć do koszyczka drobną kwotę dla naszych dzieciaków!

Można pomagać nawet bez kupowania biletu!. Zobaczcie sami: www.ticketmaster.pl/walcz-z-rakiem!

Ticketmaster Polska razem ze swoimi klientami od stycznia przekazali już na pomoc dzieciakom 💥 PONAD 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH! 💥 Wielkie, WIELKIE podziękowania za pomaganie dzieciom z  kliniki Przylądek Nadziei!

Kochani, jeśli wybieracie się na festiwal, koncert, spektakl albo inne fajne wydarzenie – zaglądajcie do naszych Przyjaciół! Mają wszystko! A przede wszystkim wielkie serca dla dzieci!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam