Pomagam i wpłacam

Ticketmaster z Fundacją aż do końca roku!

26 czerwca 2019

Kochani! Wspaniała informacja od naszych Przyjaciół z Ticketmaster Polska! Aż do końca roku, kupując bilet na  koncert,  spektakl i każde inne wydarzenie można dołożyć do koszyczka drobną kwotę dla naszych dzieciaków!

Można pomagać nawet bez kupowania biletu!. Zobaczcie sami: www.ticketmaster.pl/walcz-z-rakiem!

Ticketmaster Polska razem ze swoimi klientami od stycznia przekazali już na pomoc dzieciakom 💥 PONAD 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH! 💥 Wielkie, WIELKIE podziękowania za pomaganie dzieciom z  kliniki Przylądek Nadziei!

Kochani, jeśli wybieracie się na festiwal, koncert, spektakl albo inne fajne wydarzenie – zaglądajcie do naszych Przyjaciół! Mają wszystko! A przede wszystkim wielkie serca dla dzieci!

Pozostałe aktualności

29 lipca 2020

Żonglowali i pomagali

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

23 lipca 2020

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia.

18 lipca 2020

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam