Pomagam i wpłacam

To będzie mecz nad mecze! Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

22 czerwca 2021

Pamiętacie NIESAMOWITE wydarzenie z września 2019 roku? Do Polski przyjechali piłkarze drużyny weteranów słynnej FC Barcelona, żeby odwiedzić Przylądek Nadziei i zagrać charytatywny mecz z naszymi Przyjaciółmi z MKS Orla Wąsosz. Właśnie się dowiedzieliśmy, że BĘDZIE POWTÓRKA!

Nasi Przyjaciele z MKS Orla Wąsosz właśnie potwierdzili, że w sobotę, 4 września, w niewielkim Wąsoszu, niedaleko Wrocławia, ponownie dojdzie do niesamowitego wydarzenia charytatywnego. Na zaproszenie jedynej w swoim rodzaju, „eksportowej” drużyny piłkarskich oldboyów Orla Wąsosz przyjadą do Polski zawodnicy Agrupació Barça Jugadors. Oficjalnej drużyny weteranów słynnej FC Barcelona. Żeby rozegrać towarzyskie spotkanie.

Będzie to rewanż za niezapomniany mecz, rozegrany we wrześniu 2019 roku na stadionie w Wąsoszu:

Również tym razem cel jest piękny i ważny: pomoc dla dzieci chorych na raka, które leczą się w klinice onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Co roku o zdrowie walczy tutaj 2000 małych
pacjentów z całej Polski. We wrocławskiej klinice wykonywany jest także co drugi przeszczep szpiku w Polsce, ratujący życie dzieciom chorym na białaczkę.

Pieniądze zebrane podczas meczu i wszystkich wydarzeń towarzyszących będą przeznaczone na sfinansowanie drogich, nierefundowanych leków i terapii oraz zapewnienie opieki na najwyższym, światowym poziomie.

Tym razem organizatorzy – Stowarzyszenie Orla Wąsosz – przeciwko gościom z Hiszpanii wystawić chce równie wyjątkowy skład, złożony z:

  • zawodników klubu Orla Wąsosz
  • byłych reprezentantów piłkarskiej kadry Polski
  • przyjaciół Przylądka Nadziei.

Zapowiada się ABSOLUTNIE NIEZWYKŁE wydarzenie. I to nie tylko sportowe! Stowarzyszenie Orla Wąsosz zaprasza wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji wydarzenia! Wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej:

http://orla.futbolowo.pl/news,3180695,weterani-fc-barcelona-kontra-przyjaciela-przyladka-nadziei.html

Pomóż w organizacji meczu

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam