Pomagam i wpłacam

To będzie mecz nad mecze! Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

15 października 2020

Pamiętacie NIESAMOWITE wydarzenie z września 2019 roku? Do Polski przyjechali piłkarze drużyny weteranów słynnej FC Barcelona, żeby odwiedzić Przylądek Nadziei i zagrać charytatywny mecz z naszymi Przyjaciółmi z MKS Orla Wąsosz. Właśnie się dowiedzieliśmy, że BĘDZIE POWTÓRKA! W sierpniu przyszłego roku gramy ZNOWU!

W ostatni weekend sierpnia 2021 roku, w niewielkim Wąsoszu, niedaleko Wrocławia, ponownie dojdzie do niesamowitego wydarzenia charytatywnego. Na zaproszenie jedynej w swoim rodzaju, „eksportowej” drużyny piłkarskich oldboyów Orla Wąsosz przyjadą do Polski zawodnicy Agrupació Barça Jugadors. Oficjalnej drużyny weteranów słynnej FC Barcelona. Żeby rozegrać towarzyskie spotkanie.

Będzie to rewanż za niezapomniany mecz, rozegrany we wrześniu 2019 roku na stadionie w Wąsoszu:

Również tym razem cel jest piękny i ważny: pomoc dla dzieci chorych na raka, które leczą się w klinice onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Co roku o zdrowie walczy tutaj 2000 małych
pacjentów z całej Polski. We wrocławskiej klinice wykonywany jest także co drugi przeszczep szpiku w Polsce, ratujący życie dzieciom chorym na białaczkę.

Pieniądze zebrane podczas meczu i wszystkich wydarzeń towarzyszących będą przeznaczone na sfinansowanie drogich, nierefundowanych leków i terapii oraz zapewnienie opieki na najwyższym, światowym poziomie.

Tym razem organizatorzy – Stowarzyszenie Orla Wąsosz – przeciwko gościom z Hiszpanii wystawić chce równie wyjątkowy skład, złożony z:

  • zawodników klubu Orla Wąsosz
  • byłych reprezentantów piłkarskiej kadry Polski
  • przyjaciół Przylądka Nadziei.

Zapowiada się ABSOLUTNIE NIEZWYKŁE wydarzenie. I to nie tylko sportowe! Stowarzyszenie Orla Wąsosz zaprasza wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji wydarzenia! Wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej:

http://orla.futbolowo.pl/news,3180695,weterani-fc-barcelona-kontra-przyjaciela-przyladka-nadziei.html

Pomóż w organizacji meczu

Pozostałe aktualności

16 października 2020

Retromaniacy znów pomagają walczyć z rakiem

Miłośnicy mody i wzornictwa ubiegłych dekad nie tylko kochają vintage, ale również pomaganie! Pokazali to podczas #DniaSzpilek, kiedy dla dzieciaków z Przylądka Nadziei zakładali obcasy w starym stylu. Dziś nie zwalniają i ponownie pomagają naszym dzieciakom podczas Retro Festiwal Kraków.

15 października 2020

RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!

Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. Rekordzista przebył aż 6300 km na rowerze! To właśnie dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci w Przylądku Nadziei.

12 października 2020

Marketing z sercem! Uczestnicy konferencji I DESIGN pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

Jak przez dwa dni dowiedzieć się wszystkiego o skutecznym marketingu? 16 i 17 października trwać będzie konferencja I DESIGN. W formacie online, jednak organizatorzy postanowili, że i tym razem będą pomagać naszym Podopiecznym!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!