Pomagam i wpłacam

Wigilia o smaku piernika

23 grudnia 2014

 

Prawdziwy maraton atrakcji zakończyła Wigilia, jaką Fundacja zorganizowała 22 grudnia w klinice przy Bujwida. W tym wzruszającym spotkaniu wzięli udział nie tylko mali pacjenci, ale i lekarze, pielęgniarki i sponsorzy, którzy wspólnymi siłami walczą o zdrowie i dobre humory małych podopiecznych. Wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem i stoły zastawione pierogami, karpiem i barszczem były wstępem do prezentowego szaleństwa.

Dzieci aż przebierały nogami, gdy zobaczyły górę czekających na nie podarunków. Nikt nie kazał im długo czekać i szybko każdy mały pacjent w klinice został zasypany pluszakami i masą słodkości. Prawdziwą furorę zrobiła też piernikowa szopka, która ozdobiła wigilijny stół. Dzieci nie chciały wierzyć, że piękny zaprzęg reniferów Mikołaja i bajkowe domki są w rzeczywistości dziełem zdolnego cukiernika. Przekonały się o tym dopiero, gdy odważyły się skubnąć polukrowanych pierników. Przekonały się też o tym, że mimo swoich zmagań z ciężką chorobą, mają wokół siebie przyjaciół, którzy zrobią wszystko, żeby im osłodzić tą trudną walkę.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam