Pomagam i wpłacam

Wizyta Aktorów w Klinice

28 marca 2014

 

Dzień po Koncercie Nadziei część gwiazd, prezentujących się na scenie Opery Wrocławskiej postanowiła odwiedzić dzieci, przebywające w naszej Klinice.

Dominika Ostałowska z synem oraz Olga Bołądź wraz z Mikołajem Roznerskim rozpoczęli swoja wizytę od spotkania z prof. Alicją Chybicką, która opowiedziała pokrótce o obecnym stanie kliniki, a także o nowopowstającym budynku Przylądka Nadziei. Aktorzy spotkali się także z przebywającymi na oddziałach dziećmi oraz ich rodzicami, gdzie pozowali do wspólnych zdjęć oraz rozdawali autografy.  Mikołaj Roznerski twierdząc, że to mali pacjenci są prawdziwymi gwiazdami, postanowił wziąć autograf od każdego z nich!

Jeden z podopiecznych – Oskar – przygotował dla gości nawet mały występ, który zebrani podziwiali z uwagą i wzruszeniem.

Wizyta aktorów w klinice była zarówno dla dzieci jak i gwiazd wielkim przeżyciem, które jedni i drudzy z pewnością na długo zachowają w swoich sercach.

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam