Pomagam i wpłacam

Wizyta Aktorów w Klinice

28 marca 2014

 

Dzień po Koncercie Nadziei część gwiazd, prezentujących się na scenie Opery Wrocławskiej postanowiła odwiedzić dzieci, przebywające w naszej Klinice.

Dominika Ostałowska z synem oraz Olga Bołądź wraz z Mikołajem Roznerskim rozpoczęli swoja wizytę od spotkania z prof. Alicją Chybicką, która opowiedziała pokrótce o obecnym stanie kliniki, a także o nowopowstającym budynku Przylądka Nadziei. Aktorzy spotkali się także z przebywającymi na oddziałach dziećmi oraz ich rodzicami, gdzie pozowali do wspólnych zdjęć oraz rozdawali autografy.  Mikołaj Roznerski twierdząc, że to mali pacjenci są prawdziwymi gwiazdami, postanowił wziąć autograf od każdego z nich!

Jeden z podopiecznych – Oskar – przygotował dla gości nawet mały występ, który zebrani podziwiali z uwagą i wzruszeniem.

Wizyta aktorów w klinice była zarówno dla dzieci jak i gwiazd wielkim przeżyciem, które jedni i drudzy z pewnością na długo zachowają w swoich sercach.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam