Z wizytą w Amazon Fulfillment Poland


Z wizytą w Amazon Fulfillment Poland

Dzięki uprzejmości Amazon Fulfillment Poland mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce do jednego z największych centrów logistycznych w Europie. Nasze dzieci wraz z pracownikami Fundacji oraz rodzicami zwiedziły siedzibę firmy znajdującą się w Bielanach Wrocławskich. 

Pracownicy firmy pokazali nam swoją siedzibę. Zaprezentowali jak wygląda ich praca i ze szczegółami opowiedzieli o wszystkich zadaniach, które wykonują. Naszym dzieciakom najbardziej spodobała się drukarnia, gdzie mogli od A do Z zobaczyć cały proces produkcji książki. Dzięki Amazon Fulfillment Poland każdy uczestnik wycieczki otrzymał świeżo wydrukowany zeszyt oraz zestaw prezentów od firmy. Dzieci mogły też zapakować swoje podarunki i przygotować je do wysyłki.

Warto dodać, że tego dnia pracownicy firmy przyszli do pracy w… piżamach! My również zadbaliśmy o odpowiedni strój. To wszystko w ramach akcji #GoGold. Polega ona na tym, że jednego dnia we wszystkich siedzibach Amazon na świecie pracownicy ubierają się w piżamy. Firma liczy wszystkie te osoby, by później wpłacić na wybrany cel charytatywny pieniądze za każdego przebranego pracownika. Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi, że właśnie nam firma zdecydowała się przekazać zebrane środki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Amazon Fulfillment za wsparcie i wycieczkę, która choć na chwilę pozwoliła zapomnieć o szpitalnej rzeczywistości.