Pomagam i wpłacam

XII Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży na Stadionie Olimpijskim

13 czerwca 2019

Niesamowite emocje, duch sportowej walki, a przede wszystkim ŚWIETNA zabawa! 8 czerwca gościliśmy na lekkoatletycznym stadionie Stadion Olimpijski we Wrocławiu, żeby kibicować i dopingować uczestników Dolnośląskich Onkoigrzysk.

Młodzi zawodnicy z Polski i Czech brali udział w lekkoatletycznych dyscyplinach olimpijskich takich jak:  bieg sprinterski, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz rozgrywki w badmintonie i tenisie stołowym. Ponadto rozegrany został mecz piłki nożnej oraz bieg rodzinny. Całe rodziny wzięły udział w pokonaniu dystansu 400m – biegiem, marszem, spacerem.

Ale to nie wynik, ani zajęte miejsce były  najważniejsze. Liczył się 💪 udział i aktywność. Bo hasłem Onkoigrzysk jest #RuchPrzybliżaNasDoZdrowia. Dlatego 🏆wszyscy zawodnicy wygrali!

Dziękujemy AWF Wrocław – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 😘 za wspaniałą organizację i widowiskową oprawę! A wszystkim zawodnikom i kibicom 🤗 za znakomitą zabawę!

 

Serdecznie dziękujemy Volvo Polska za niesamowitą pomoc i wsparcie. Bez Was to niezwykle sportowe wydarzenie nie wyglądałoby tak fantastycznie!

Dziękujemy również znakomitym sportowcom za towarzyszenie nam podczas XII Dolnośląskich Onkoigrzysk:

❤️  Panthers Wrocław

🧡  Volley Wrocław

💛  Bartoszowi Leoniewskiemu 

💙  Krystianowi Wolskiemu

💜 Mateuszowi Pawlikowskiemu

🖤 Maksowi Bratkowicz

💚 Robertowi Jędrych

❤️ Jarkowi Sroka 

Podziękowania należą się również naszym znakomitym patronom medialnym:

⚽️ TVP3 Wrocław

🏀  Gazeta Wyborcza

🏈 Gazeta Wrocławska

⚾️ Kocham Wrocław 

🏐 Słowo Sportowe 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam