Pomagam i wpłacam

XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami! Ależ to były emocje!

14 czerwca 2021

Ależ to były emocje! W sobotę odbyły się XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży organizowane m.in przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zabawa była przednia a emocje rozgrzewały do czerwoności.

Uroczyste otwarcie, wciągniecie flagi na maszt, zapalenie znicza, pokaz  konny Straży Miejskiej Wrocław, muzyczna oprawa orkiestry Dolnośląskiej Policji – po tym wspaniałym wstępie uczestnicy Onkoigrzysk przystąpili do sportowych konkurencji!

Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej wspaniałej prof. Alicji Chybickiej, która kibicowała wszystkim  młodym sportowcom!

Skok w dal, bieg wahadłowy, rzut piłeczką , trafianie do bramki, żonglerka – co będziemy Wam mówić, zobaczcie, jak świetnie bawili się uczestnicy zawodów!

Zakończeniem imprezy było wręczenie medali dzielnym sportowcom , którzy byli fantastyczni i dawali z siebie 200%!

Bardzo dziękujemy  Volvo Polska Wrocław za zapewnienie koszulek i napojów uczestnikom. Dziękujemy reprezentantkom 🏐 Volley Wrocław za wsparcie oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia Onkoigrzysk.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam