Pomagam i wpłacam

Z wizytą u Przyjaciół Przylądka. U Dobroczyńców Roku 2021

21 czerwca 2021

Tym razem to my wybraliśmy się z wizytą. Odwiedziliśmy pana Armela i panią Anię z firmy Altair East, właściciela marki Starwax. To wspaniali Przyjaciele, którzy od początku wspierają nasz Program Broviac.

I ta pomoc została doceniona w najpiękniejszy sposób! Nasi Przyjaciele otrzymali prestiżowy tytuł Dobroczyńca Roku 2021 w XXIV edycji plebiscytu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Właśnie za to, że od 2019 roku za każdy sprzedany w Polsce zmywacz do naklejek Starwax przekazują 1zł na zakup zestawów do domowej pielęgnacji wkłuć centralnych.

Na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei Altair East przekazała już ponad 117 tysięcy złotych! Dzięki temu ponad setka małych pacjentów mogła otrzymać zestawy do domowej pielęgnacji browiaczków i spędzić więcej czasu w domu, zamiast w szpitalu!

Mirek i Bartek w imieniu Fundacji i Przylądka gratulowali i dziękowali panu Armelowi, pani Ani i wszystkim pracownikom. Poprosimy też Was o brawa dla naszych Przyjaciół! To co robią dla dzieci z Przylądka Nadziei to coś CUDOWNEGO!

👏💝👏💝👏

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam