Pomagam i wpłacam

Żonglowali i pomagali

29 lipca 2020

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

Załoga firmy SEMPIRE postanowiła udowodnić, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zna się nie tylko na pozycjonowaniu stron internetowych. Ekipa rzuciła sobie wyzwanie nauczenia się żonglerki! W szranki stanęli Marta, Kasia, Dominika, Ania, Monika, Marta, Michał, Paweł, Krzysztof i Mateusz. W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, a efekt jest… ROZBRAJĄCY!

Ale… na podrzucaniu piłeczek się nie skończyło. SEMPIRE doceniło pracę, poczucie humoru i zaangażowanie żonglerów-amatorów i postanowiło zrobić nam niespodziankę. Za każdego śmiałka, który  podjął wyzwanie, przekazało cegiełkę na rzecz dzielnych wojowników z kliniki Przylądek Nadzei. W sumie podczas żonglowania udało się zebrać 500 zł!

Ekipo SEMPIRE, dziękujemy, że nie brakuje Wam poczucia humoru, wielkich serc i że jesteście z nami!

Zobaczcie jak nasi przyjaciele poradzili sobie z podrzucaniem piłeczek:

 

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!