Pomagam i wpłacam

Żonglowali i pomagali

29 lipca 2020

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

Załoga firmy SEMPIRE postanowiła udowodnić, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zna się nie tylko na pozycjonowaniu stron internetowych. Ekipa rzuciła sobie wyzwanie nauczenia się żonglerki! W szranki stanęli Marta, Kasia, Dominika, Ania, Monika, Marta, Michał, Paweł, Krzysztof i Mateusz. W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, a efekt jest… ROZBRAJĄCY!

Ale… na podrzucaniu piłeczek się nie skończyło. SEMPIRE doceniło pracę, poczucie humoru i zaangażowanie żonglerów-amatorów i postanowiło zrobić nam niespodziankę. Za każdego śmiałka, który  podjął wyzwanie, przekazało cegiełkę na rzecz dzielnych wojowników z kliniki Przylądek Nadzei. W sumie podczas żonglowania udało się zebrać 500 zł!

Ekipo SEMPIRE, dziękujemy, że nie brakuje Wam poczucia humoru, wielkich serc i że jesteście z nami!

Zobaczcie jak nasi przyjaciele poradzili sobie z podrzucaniem piłeczek:

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam