Pomagam i wpłacam

Żonglowali i pomagali

29 lipca 2020

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

Załoga firmy SEMPIRE postanowiła udowodnić, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zna się nie tylko na pozycjonowaniu stron internetowych. Ekipa rzuciła sobie wyzwanie nauczenia się żonglerki! W szranki stanęli Marta, Kasia, Dominika, Ania, Monika, Marta, Michał, Paweł, Krzysztof i Mateusz. W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, a efekt jest… ROZBRAJĄCY!

Ale… na podrzucaniu piłeczek się nie skończyło. SEMPIRE doceniło pracę, poczucie humoru i zaangażowanie żonglerów-amatorów i postanowiło zrobić nam niespodziankę. Za każdego śmiałka, który  podjął wyzwanie, przekazało cegiełkę na rzecz dzielnych wojowników z kliniki Przylądek Nadzei. W sumie podczas żonglowania udało się zebrać 500 zł!

Ekipo SEMPIRE, dziękujemy, że nie brakuje Wam poczucia humoru, wielkich serc i że jesteście z nami!

Zobaczcie jak nasi przyjaciele poradzili sobie z podrzucaniem piłeczek:

 

Pozostałe aktualności

23 lipca 2020

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia.

18 lipca 2020

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK “Przylądek Nadziei”!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam