CSR-FIRMY NA RATUNEK DZIECIOM CHORYM NA RAKA


Pomoc Twojej firmy może zmienić los dzieci chorych na raka. Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” dzięki wsparciu, które otrzymuje od darczyńców pomaga małym pacjentom Przylądka Nadziei, kliniki onkologii dziecięcej we Wrocławiu. Współpraca z nami to gwarancja promocji firmy, jako partnera Fundacji, który rozumie i docenia wagę pomocy maluchom walczącym o swoje zdrowie i życie. Zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom, da Państwu szansę na wypracowanie wizerunku firmy, która jest w swej filozofii zarządzania społecznie odpowiedzialna.

W ramach współpracy zapewniamy promocję Państwa marki poprzez media społecznościowe i naszą stronę internetową.  Partnerów Fundacji promujemy również podczas organizowanych przez nas wydarzeń, które przyciągają tysiące osób. Eventy charytatywne Fundacji cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów, również tych ogólnopolskich. Relacje z imprez są emitowane przez największe stacje telewizyjne: zarówno przez TVN, TVP jak i Polsat.

Wśród naszych przyjaciół, którzy regularnie wspierają naszych podopiecznych są tak duże firmy jak Impel, Amazon, Credit Agricole, Santander Consumer Bank czy KRUK S.A. Od lat skutecznie tworzymy solidną sieć firm społecznie odpowiedzialnych, które razem z nami ratują najmniejszych i najbardziej bezbronnych – dzieci chore na raka.

Jeśli szukasz pomysłu, w jaki Twoja firma mogłaby zaangażować się w pomoc małym pacjentom Przylądka Nadziei, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy sposób, żeby połączyć cel, jaki chce osiągnąć Twoja firma, z pomocą na rzecz naszych podopiecznych.